Zdjęcia sportowe?

Mogę je dla Ciebie zrobić!

FOTOGRAF DOLNY ŚLĄSK

POZNAJ SWOJEGO FOTOGRAFA NA SESJĘ
SPORTOWĄ!

Fotograf Michał Lis - Wrocław

Cześć! Mam na imię Michał i od lat z pasją podchodzę do wykonywania zdjęć! Zawsze daję z siebie 110% Dlaczego? Było by mi wstyd podpisywać się pod słabymi zdjęciami!

Zdjęcia sportowe na siłowni to moja specjalność. Jeśli dbasz o swoją sylwetkę i przydałyby Ci się profesjonalne zdjęcia fitness, które pokażą Twoją formę – to jesteś w dobrym miejscu!

Obejrzyj zdjęcia, zapoznaj się z ofertą i napisz lub zadzwoń do mnie!

Wspólnie stworzymy wyjątkową sesje sportową!

zdjęcia sportowe, sesja sportowa Wrocław, sesja trenera personalnego

Efekt sceniczno-teatralny na zdjęciach sportowych? Nie ma sprawy!

Trenerze personalny! Chcesz zbudować markę osobistą opartą o swój wizerunek? Masz świetną formę, ale zdjęcia z telefonu nie oddają tego jak wyglądasz w rzeczywistości? A może w przeszłości miałeś już sesję fitness u innego fotografa, ale efekty nie były spektakularne?

Jeśli chcesz ruszyć z miejsca i wyróżnić się na tle innych trenerów, umów się na sesje u mnie!

Nie musisz obawiać się, że fotograf będzie oceniał Twoje przygotowanie do sesji! Przecież budowa sylwetki to ciągły proces, a zapis stanu formy można zrobić w dowolnym momencie!

Dobra atmosfera na sesji to podstawa, dbam o to, aby podczas zdjęć nie panowała niezręczna cisza. Na sesji na bieżąco kontrolujesz efekty na ekranie aparatu, dzięki temu tworzymy sesję dokładnie tak jak chcesz żeby wyglądała.

Możesz przynieść znalezione w Internecie inspiracje i zdjęcia fitness, które Ci się podobają. Będą one doskonałym punktem wyjścia, a dzięki nim stworzymy zupełnie nowe ujęcia w Twoim stylu!

A więc do dzieła! Umów się profesjonalne zdjęcia fitness!

sesja sportowa Wrocław

Dolny Śląsk – gdzie wykonuję sesje sportowe?

Z racji miejsca zamieszkania (Dolny Śląsk), obecnie Wrocław jest mi bliski i tutaj możemy wykonać zdjęcia Twojej sylwetki.

We Wrocławiu mam zaprzyjaźnione siłownie, na których możemy wykonać takie zdjęcia. Nie potrzebujemy do tego studia fotograficznego, choć na życzenie, sesja może odbyć się w studio we Wrocławiu.

Chętnie wykonam dla Ciebie sportowe zdjęcia w plenerze, również z wykorzystaniem światła błyskowego.

Mimo, że fotografuję najwięcej osób z Wrocławia i okolic, to wielu klientów przyjeżdża do mnie na sesje sportowe z innych miast jak Kłodzko, Opole, Poznań, Łódź, Katowice, Leszno, Warszawa, a nawet Gdynia!

Wyjazd na taką sesję można połączyć ze zwiedzaniem Wrocławia i miło spędzonym weekendem w stolicy dolnego śląska!

Siłownia jest świetnym miejscem na sesję sportową o każdej porze roku, niezależnie od pogody.

Kobieta na siłowni – sesja sportowa domeną mężczyzn?

Rzeczywiście, większość moich klientów na sesje sportowe to mężczyźni, ale zdjęcia fitness, to nie jest wyłącznie domena mężczyzn. Serdecznie zapraszam wszystkie panie, które chcą wykonać fit sesję. Poniżej znajdziecie inspiracje na sesje, wśród których są zdjęcia, które wykonałem dla kobiet.

zdjęcia sportowe, sesja fitness, kobieta na siłowni, fotograf sportowy Wrocław

Fotografie sportowej sylwetki nie tylko dla mężczyzn! Zdjęcia na siłowni dla kobiet!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak i kiedy robię sportowe sesje zdjęciowe?

Choć tło na moich zdjęciach jest zwykle ciemne, to sesje nie powstają w nocy. Wręcz przeciwnie, zwykle wykonuję je z rana. Na siłowni jest wtedy mniejszy ruch i łatwiej o spokojny kąt do zdjęć.

Mam ze sobą mobilne oświetlenie błyskowe, którym kreuje światło i cienie, które z kolei wydobywają to, co najlepsze z Twojej sylwetki.

Choć może trudno w to uwierzyć, efekt na zdjęciach jest widoczny od razu na ekranie aparatu fotograficznego, a obróbka stanowi zaledwie 10% tego co otrzymasz finalnie. Te drobne korekty kontrastu, koloru i ostrości powodują, że żyłki są bardziej widoczne, cienie uwydatnione, a tło jednolicie czarne.

zdjęcia sportowe, sesja trenera personalnego, fotograf sportowy Wrocław

Kilka ujęć podczas treningu z hantlami? Pewnie! Wykorzystałem tutaj odbicie w lustrze i ostre oświetlenie, które pięknie rzeźbi sylwetkę.

sesja sportowa dla kobiety, zdjęcia fitness biernat

Zobacz jakie zdjęcia sportowe wykonałem dla innych – zainspiruj się!

Każdy, kto pracuje nad swoją sylwetką, czy to prywatnie, czy w związku ze swoim biznesem sportowym ma inne oczekiwania, co do zdjęć sportowych. Dlatego sesję możemy dopasować do Twoich potrzeb. Sprawdź jakie sesje już wykonałem dla innych i zobacz czy chciałbyś mieć zdjęcia w podobnym stylu.

Podczas sesji będziesz na bieżąco kontrolował jakie zdjęcia powstają. Będę Ci je pokazywał na ekranie mojego aparatu fotograficznego. Daną pozę możemy wykonać w zbliżeniu lub w szerszym planie, z akcesoriami do ćwiczeń lub bez. Wszystko zależy od Ciebie.

Nawet jeśli nie masz konkretnego pomysłu na sesję, to możesz skorzystać z gotowych inspiracji z mojego portfolio. Chcesz czegoś innego? Przeszukaj Internet w poszukiwaniu zdjęć, znajdź takie zdjęcia sportowe, które cię inspirują, również takie, wykonane przez innego fotografa. Jeśli chciałbyś mieć podobne, podeślij mi je przed sesją lub miej ze sobą na telefonie podczas sesji, a spróbujemy stworzyć coś podobnego.

Fotograf sportowy Wrocław - napisz do mnie!

Jeśli zastanawiasz się nad sesją sportową, nie wahaj się! Napisz do mnie! Chętnie dowiem się czego potrzebujesz i w ten sposób będziemy mogli dopasować sesję do Twoich potrzeb.

Najlepiej jeśli pisząc do mnie prześlesz jakieś inspiracje. Wtedy będę wiedział, czy chcesz zdjęcia bardziej pozowane, czy takie, które wyglądają jakby zostały wykonane podczas ćwiczeń lub po treningu. Oczywiście w jednym i drugim przypadku będą one pięknie oświetlone, tak by wydobyć wszystkie mięśnie i pokazać Twoją sylwetkę.

Niektórzy preferują trening bez maszyn czy hantli i nie potrzebują zdjęć przy sprzęcie na siłowni. Nie ma problemu! Mimo, że sesję wykonamy na siłowni, to zawsze znajdziemy miejsce, gdzie maszyn nie widać jeśli taki ma być efekt. Dzięki temu uzyskamy efekt jak ze studia fotograficznego.

ZDJĘCIA SPORTOWE – CENA

Szczegóły oferty - cena - Fotografia sportowa cennik

2h FOTOGRAFOWANIA

Być może uda nam się skończyć sesję sportową szybciej. Pozowanie bywa męczące, dlatego warto przeprowadzić sesję sprawnie.

podczas sesji powstaje więcej zdjęć

Zdjęcia do obróbki wybieracie za pośrednictwem galerii internetowej

10 gotowych zdjęć

Zdjęcia sportowe poddane autorskiej obróbce otrzymacie w formie linku do pobrania plików JPG w pełnej rozdzielczości.

krótki termin realizacji

Gotowe zdjęcia w formie cyfrowej 2 do 3 dni od terminu sesji.

cena – 1000 zł

Z możliwością dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 50zł/szt.

ALBO NAPISZ DO MNIE!

    *kiedy orientacyjnie chcesz wykonać sesję