Opinie Fotograf Ślubny Wrocław – Fotografia Michał Lis

Opinie

Zdjęcia ślubne, czyli efekt końcowy współpracy z fotografem ślubnym są ważne, ale równie istotne są opinie, wrażenia i odczucia Pary Młodej nie tylko w związku z fotografiami ale również z przebiegu tego procesu i relacji z fotografem – wszak spędzimy razem cały dzień. Dlatego jako fotograf ślubny Wrocław chcę się podzielić tym, co mówią na mój temat pary, które mi zaufały. Opinie o marce Fotografia Michał Lis można znaleźć również na Facebooku i Zankyou.

Poniżej opinie Par, które mi zaufały:

 • ... więcej

  Łukasz Kaszyński Avatar Łukasz Kaszyński
  20 lipca 2020

  ... więcej

  Justyna Tomczyk Avatar Justyna Tomczyk
  29 czerwca 2020

  ... więcej

  Anna Świerczyńska Avatar Anna Świerczyńska
  2 maja 2020
 • ... więcej

  Ula Gołota Avatar Ula Gołota
  19 grudnia 2019

  ... więcej

  Kinga Drapikowska Avatar Kinga Drapikowska
  18 października 2019

  ... więcej

  Monika Natalia Avatar Monika Natalia
  7 października 2019
 • ... więcej

  Szymon Brożyna Avatar Szymon Brożyna
  23 lipca 2019

  ... więcej

  Agata Klarzyńska-Nawrocka Avatar Agata Klarzyńska-Nawrocka
  10 kwietnia 2019

  ... więcej

  Damian Chrobot Avatar Damian Chrobot
  4 lutego 2019
 • ... więcej

  Kinga Skowronek-Żak Avatar Kinga Skowronek-Żak
  1 lutego 2019

  ... więcej

  Grzegorz Gawroński Avatar Grzegorz Gawroński
  25 listopada 2018

  ... więcej

  Adrianna Bal Avatar Adrianna Bal
  13 września 2018
 • ... więcej

  Miłosz Bal Avatar Miłosz Bal
  23 sierpnia 2018

  ... więcej

  Karolina Szaniawska Avatar Karolina Szaniawska
  23 sierpnia 2018

  ... więcej

  Robert Monika Orkisz Avatar Robert Monika Orkisz
  4 lipca 2018
 • ... więcej

  Mariusz Konieczny Avatar Mariusz Konieczny
  24 maja 2018

  ... więcej

  Patrycja Zasadzka Avatar Patrycja Zasadzka
  7 maja 2018

  ... więcej

  Małgorzata Wysokińska Avatar Małgorzata Wysokińska
  30 grudnia 2017
 • ... więcej

  Justyna Łysoń Avatar Justyna Łysoń
  17 grudnia 2017

  ... więcej

  Mateusz Dybka Avatar Mateusz Dybka
  11 września 2017

  ... więcej

  Iwona Miłek Avatar Iwona Miłek
  26 sierpnia 2017
 • ... więcej

  Paweł Niewęgłowski Avatar Paweł Niewęgłowski
  25 sierpnia 2017

  ... więcej

  Magdalena Kosińska Avatar Magdalena Kosińska
  4 sierpnia 2017

  ... więcej

  Paulina Andrys Avatar Paulina Andrys
  31 lipca 2017
 • ... więcej

  Agnieszka Dziuda-Krawczyk Avatar Agnieszka Dziuda-Krawczyk
  23 czerwca 2017

Opinie - fotograf ślubny Wrocław

sesja plenerowa Warszawa

“Jesteśmy zachwyceni współpracą z Michałem w trakcie naszego ślubu, wesela i sesji ślubnej. Przesympatyczny człowiek, profesjonalny, zaangażowany fotograf z niesamowitym wyczuciem i niebanalnymi pomysłami.

Przez całą imprezę był w zasadzie niewidoczny a jednocześnie pojawiał się zawsze w najważniejszych dla nas momentach, by zdobić najpiękniejsze zdjęcia i  wychwytując kilogramy emocji na każdym z nich. Dziękujemy raz jeszcze i polecamy z całego serca ! “

Ula i Karol

sesja plenerowa w lesie

“Michał, współpraca z Tobą była dla Nas czystą przyjemnością ! Pełen profesjonalizm i talent! Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a dzisiejszy plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze.??? Z niecierpliwością czekamy na kolejne zdjęcia. Pozdrawiamy Cię serdecznie i do zobaczenia”

Kinga i Sylwester

opinie fotografia michał lis

“Michał! Dziękujemy za niesamowity reportaż ślubny! Współpraca z Tobą od samego początku była dla nas przyjemnością. W Twojej pracy widać profesjonalizm, zauważyliśmy to nie tylko my, ale również nasi goście. Już w tydzień po ślubie mogliśmy cieszyć się wspomnieniami tego Dnia uwiecznionymi na wykonanych przez Ciebie fotografiach. Zdjęcia doskonale oddają emocje, zachwycają żywymi kolorami i widać, że udało Ci się uchwycić bardzo ulotne chwile! ☺️ Dziękujemy Ci bardzo!”?

Monika i Marek

opinie fotografia michał lis

“Michał, dziękujemy Ci za fantastyczny reportaż ślubny! Trafiliśmy na Twoją stronę przypadkiem i od razu wiedzieliśmy, że to musisz być Ty. Zdjęcia są żywe, barwne, pełne emocji. Umiesz uchwycić każdy ważny moment – potrafisz być we właściwym miejscu o właściwym czasie, jednocześnie pozostając niezauważonym, dzięki czemu Twoje zdjęcia pokazują prawdziwe emocje z tego dnia. Gotowy reportaż otrzymaliśmy od Ciebie 6 dni po ślubie i było to dla nas niesamowite przeżycie, wrócić do tego dnia póki emocje były jeszcze żywe. Dziękujemy”

Agata i Michał

sesja plenerowa Wrocław hala stulecia

Genialny fotograf! Pełen pasji i oddania do tego co robi. Już od pierwszego kontaktu zrobił na nas ogromne wrażenie swoim podejście do pracy i zaangażowaniem w każdy detal. Bardzo szybko odnajduje się w nowym środowisku i doskonale potrafi wykorzystać otoczenie do zrobienia niepowtarzalnych zdjęć.

Jego pozytywna energia zaraża i kiedy podczas sesji w plenerze był u nas lekki spadek energii, Michał potrafił sterować tym na tyle dobrze, że szybko zapomnieliśmy o zmęczeniu, a na naszych twarzach pojawił się uśmiech, który do dziś oglądamy na zdjęciach.

Nie możemy również zapomnieć o charakterystycznym uśmiechu Michała zza aparatu, który zawsze rozbawiał wszystkich przy zdjęciach grupowych. Ma się wrażenie, że to dobry znajomy a nie wynajęty fotograf. Ponad wszystkim cały czas wykazywał się kreatywnością i co najważniejsze potrafił “złapać” najważniejsze dla nas momenty w tym dniu.

My również doceniamy to, że zaproponował nam kilka ujęć, których nie robił wcześniej, dzięki czemu stały się one niepowtarzalne w naszej kolekcji. Bardzo jasno tłumaczy jak należy się ustawić, co zrobić przez co cała współpraca przebiega bardzo przyjemnie. Szczerze polecamy Michała jeśli w tym szczególnym dniu zależy wam na wyjątkowej pamiątce, do której będziecie chętnie wracać! Bardzo Ci dziękujemy

Damian i Ula

opinie fotografia michał lis

“Zajęło nam trochę czasu przejrzenie wszystkich zdjęć, ale zrobiliśmy to dokładnie. Jedyne co możemy o nich powiedzieć, to to, że są IDEALNE. Uchwycenie chwili, światła jak i kadru jest niesamowite! Zdawać by się mogło, że Michał nagrywa całą uroczystość, wybierając najlepsze sekundy do swoich zdjęć 😉 Przewiduje nieprzewidywalne i znajduje piękno tam gdzie się go trudno spodziewać.

Przy tym wszystkim jest niezauważalny i człowiek zapomina całkowicie o jego obecności, dając się ponieść urokowi chwili. Jest pełen poświęcenia aby wykonać najlepsze zdjęcia. Nie boi się wczesnej godziny czy też ryzyka kąpieli w stawie 😉 Przy tym wszystkim jest bardzo sympatycznym, pełnym pasji i oddanym temu co robi człowiekiem.
Dziękujemy i pozdrawiamy,”

Kinga i Włodek

opinie o Fotografia Michał Lis, fotograf ślubny wrocław łódź

“Na zdjęcia Michała natknęliśmy się na jednej ze stron poświęconych fotografii ślubnej. Od razu przykuły naszą uwagę, bo wyróżniały się jedną najważniejszą w naszym odczuciu rzeczą ukazywały niesamowite emocje.

Jeżeli zastanawiacie się, jaki powinien być idealny fotograf, to po prostu umówcie się na spotkanie z Michałem. Na ślubie i weselu – niewidzialny, ale znajdujący się dosłownie wszędzie. Osobiście mega człowiek, który potrafi rozluźnić atmosferę na przygotowaniach jak nikt inny ?


Zdjęcia jakie dostaliśmy po ślubie (w niecałe dwa tygodnie!) pokazywały dokładnie to, co przeżywaliśmy z naszymi gośćmi na imprezie. Niesamowita dynamika, piękne kolory i emocje jakie Michał potrafi uchwycić na swych fotografiach, sprawiają że jego zdjęcia po prostu żyją. Oglądając je (tryliardrazyjużnormalnie!) przeżywamy ten dzień jeszcze raz, zawsze pełni emocji jakie towarzyszą każdej jednej fotografii.

Michale – dziękujemy Ci za te cudowne wspomnienia, za piękną sesję ślubną (która wymagała sporo zachodu, a może raczej wschodu ?) oraz za to że uchwyciłeś nasz dzień dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy.
Mimo że mieszkamy w Gdańsku i dzielą nas setki kilometrów, to nie wyobrażamy sobie żeby ktokolwiek inny robił nam zdjęcia i przy okazji następnych uroczystości będziemy cię ciągnąć na pomorze. ?
Polecamy gorąco tego Pana!

Iza i Rafał

Fotografia Michał Lis

Opinie Fotograf Ślubny Wrocław

opinie o Fotografia Michał Lis, fotograf ślubny wrocław łódź

“Michał !!! Jedni ludzie mają siłę twórczą, drudzy zdolności wykonawcze, nieliczni mają jedno i drugie – wśród nich jesteś Ty ze swoim niekwestionowanym talentem. Dzień naszego ślubu był najpiękniejszym dniem naszego życia pełnym miłości, radości i wzruszeń. Dziękujemy, że wszystkie te emocje uwieczniłeś na naszych fotografiach, które przez całe życie będą przypominać nam te cudowne chwile.

Potrafisz ująć najbardziej emocjonalne momenty, dzięki temu Twoje fotografie mają duszę. Michał dziękujemy Ci również za Twój entuzjazm, życzliwość i miłą atmosferę. Współpraca z Tobą była jak spotkanie ze starym przyjacielem a dopiero co się poznaliśmy!!!
Zachwyceni zdjęciami”

Kinga i Grzegorz

 

opinie o Fotografia Michał Lis, fotograf ślubny wrocław łódź

“Michał! Chcielibyśmy Ci BARDZO podziękować za magiczny reportaż ślubny, którym obdarowałeś nas dokładnie TYDZIEŃ po naszym ślubie! Wiedzieliśmy, że jesteś genialnym fotografem (dlatego Cię wybraliśmy) ale efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zdjęcia są tak bajkowe, że można oglądać je bez końca.


Poza tym, że jesteś mega sympatycznym człowiekiem, to do tego jesteś jeszcze fotografem “ninja” – potrafisz wcisnąć się w każdy zakamarek, żeby uzyskać jak najlepsze ujęcie, co jest niesamowite! Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych! 🙂

Współpraca z Tobą to czysta przyjemność – widać, że kochasz to co robisz i wkładasz w to całe serce! A fakt, że w tak szybkim czasie dostaliśmy nasze zdjęcia – zaledwie tydzień po ślubie, póki emocje były jeszcze gorące, to za to wielki szacunek!!!
Dziękujemy Ci bardzo za wszystko i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy 🙂 Pozdrawiamy serdecznie “

Ola i Przemek

 

opinie o Fotografia Michał Lis, fotograf ślubny wrocław łódź

“Michał, wiedziałam,że jesteś dobry w tym co robisz i inny niż wszyscy fotografowie.Ale nie myślałam, że zaskoczysz nas tak mega pozytywnie.Sprawiałeś,że uśmiech sam pojawiał się na naszych twarzach.Jesteś profesjonalistą, współpraca z Tobą to czysta przyjemność.Kiedy oglądamy nasze zdjęcia wzruszamy się tak mocno, że brakuje tchu i wylewa się może łez. To niesamowita radość że możemy zobaczyć to wszystko jeszcze taz i przeżywać to na nowo.”

Monika i Robert

 

Jak to powiedziała moja mama: “skąd Wy go wzięliście? To profesjonalista w każdym calu ?” i tak też było! Pan Lis- jest jak prawdziwy lis ? Jego obecność w dniu ślubu jest prawie niezauważalna, przez co zdjęcia wychodzą bardzo naturalne! Serdecznie polecamy wszystkim, którzy stoją przed wyborem fotografa – nie pożałujecie, uwierzcie! A zdjęcia- bezcenne!! Jeszcze raz ślicznie dziękujemy!?

Paulina i Rafał

 

 

Opinie o Fotograf Ślubny Wrocław

opinie o Fotografia Michał Lis, fotograf ślubny wrocław łódź

“Przesympatyczny i bardzo pozytywny człowiek, a przy tym profesjonalny fotograf z ogromną pasją i umiejętnościami. Można go określić mianem “fotografa ninja” 🙂 gdyż w żadnym momencie uroczystości nie rzucał się w oczy, potrafił wtopić się w tłum, ale kiedy trzeba był w dwóch miejscach naraz.
A co najważniejsze uchwycił każdy ważny moment. Zdjęcia wykonane przez Michała są piękne, naturalne, nieszablonowe, w pełni oddające panującą atmosferę i towarzyszące emocje.

Fotografie są bezcenną pamiątką ze ślubu i wywołują same najlepsze wspomnienia i emocje. Współpraca z Michałem to czysta przyjemność. Od samego początku wiedzieliśmy, że dokonaliśmy dobrego wyboru, ale jak się okazało efekty pracy przerosły nasze oczekiwania. Zdjęcia są fantastyczne, można je oglądać bez końca 🙂 Jest to fotograf, którego każdemu polecamy i będziemy polecać, ale chyba to zbędne, bo wystarczy spojrzeć na fotografie, które same się bronią!”

Aga i Kuba

opinie o Fotografia Michał Lis, fotograf ślubny wrocław łódź

“Dziękujemy że w tak ważnym dla nas dniu, emocje i radość dzięki świetnym zdjęciom pozostaną dla nas żywe na zawsze:)”

 

 

 

Ania i Paweł

 

“Cieszymy się bardzo ze to właśnie Michał był z nami w tym dniu. Pięknie utrwalił nasze wspomnienia na zdjęciach, nic nie przegapił bo po prostu był wszędzie.Wszyscy znajomi, rodzina są zachwyceni zdjęciami i profesjonalizmem Michała. Dzięki atmosferze, która wprowadza podczas sesji, człowiek nie stresuje się przed obiektywem. Serdecznie polecamy i jeszcze raz dziękujemy”

Iwona i Jakub

 

 

“Profesjonalista w każdym calu. Michał oprócz tego, że jest niesamowicie zdolny, jest przy tym super człowiekiem. Każde zrobione przez niego zdjęcie ma w sobie “to coś”, tą wyjątkową emocję która sprawia, że zdjęcie nabiera mocy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Michałem i polecamy go na 1000%. Dobrze jest w tym wyjątkowym dniu mieć blisko człowieka z pasją i zaangażowaniem, a przy tym jeszcze świetnie się z nim rozumieć 🙂 Bardzo dziękujemy!”Justyna i Michał

 

 

 

“Ogromny talent i profesja w stu procentach! Jeżeli chcesz mieć niesamowitą pamiątkę z tych najpiękniejszych chwil w w swoim życiu, zdecydowanie polecam usługi fotograficzne Michała!”

 

Gosia i Michał

 

 

Opinie o Fotograf Ślubny Wrocław

“Najlepszy wybór. Jeśli szukacie profesjonalisty który sprawi że wspomnienia zostaną uchwycone w sposób naturalny a zarazem bajkowy. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Ogromny talent wychwycony na targach ślubnych w Łodzi, jego zdjęcia wyróżniały się wśród prezentacji innych fotografów. Współpraca w tak stresującym dla nas czasie przebiegała znakomicie. Moglibyśmy rozpisywać się jeszcze sporo ale wystarczy obejrzeć jego prace. dobre zdjęcia to pamiątka na całe życie do której wraca się z przyjemnością. Gorąco polecamy”

Patrycja i Przemek

 

 

opinie o Fotografia Michał Lis, fotograf ślubny wrocław łódź

“Rewelacyjne zdjęcia oddające emocje, trafne ujęcia i piękna oprawa. A po drugiej stronie obiektywu skromny i sympatyczny człowiek 🙂 Polecamy!”

 

Magda i Rafał

 

 

“Chcielibyśmy bardzo podziękować Michałowi za fantastyczne zdjęcia. Mamy cudną pamiątkę ze ślubu i wesela. [Michał] Pracuje dyskretnie, nie rzucając się w oczy, a jednocześnie chwytając niezwykłe momenty. Jego zdjęcia są pełne emocji, wyraziste i głębokie. Naprawdę piękne!

Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Byliśmy bardzo zestresowani ale dzięki Tobie i Twoim zdjęcią nawet tego nie widać. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy – Twoje zdjęcia bronią się same. Każdy kto ogląda nasz album jest zachwycony. Dziękujemy jeszcze raz.”

Agnieszka i Przemek

opinie o Fotografia Michał Lis, fotograf ślubny wrocław łódź

“Michał Lis (fotograf ślubny Wrocław) jest profesjonalistą w każdym calu, z drugiej zaś strony jest bardzo serdecznym człowiekiem, w związku z czym współpraca z nim jest przyjemnością. Zdjęcia przez niego wykonane są niebanalne, radosne, tętnią życiem i pokazują prawdziwe emocje ! Niewątpliwie będą fantastyczną pamiątką 🙂 Polecam!”

Ania i Łukasz

 

 

 

“Na weselu najbardziej podobało nam się to ze był fotografem niewidocznym – to znaczy w ogóle nie przeszkadzał w imprezie 😉 Cykał fotki nie wiadomo kiedy. A plener… to po prostu bajka… Mnóstwo pomysłów, dopracowany każdy szczegół, każda poza poprawiana kilka razy żeby było idealnie, choć rownież nie brakuje zdjęć niepozowanych, z zaskoczenia które tez są świetne. Na pewno skorzystamy jeszcze z usług Michała przy okazji kolejnych uroczystości. SERDECZNIE POLECAMY”

Malwina i Arek

 

 

 

“Hej, albumy tak jak się spodziewaliśmy super, zdjęcia niesamowite i dopracowane pod każdym względem. Jesteśmy pełni podziwu dla Twojego zaangażowania i profesjonalizmu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Twoich usług i na pewno będziemy Cię polecać naszym znajomym – bo warto! Dziękujemy Ci za współpracę i życzymy Ci wielu sukcesów, które na pewno osiągniesz, bo widać, że to co robisz jest Twoją pasją. Pozdrawiamy!”

Aneta i Marek

 

 

fotograf ślubny łódź, zdjęcia ślubne łódź

“Michale, zdjęcia są naprawdę zjawiskowe! Dziękujemy za najwspanialszą pamiątkę z tego ważnego dla nas dnia. Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania — uchwycone przez Ciebie chwile, emocje bliskich i nasze, spontaniczne gesty — to naprawdę coś więcej niż tylko zwykłe zdjęcia ze ślubu!

Pozwolę sobie zacytować fragment piosenki Eda Sheerana, bo takie właśnie są Twoje prace, piękne chwile zatrzymane w czasie: “We keep this love in a photograph. We made these memories for ourselves, where our eyes are never closing, hearts are never broken…”
Do wykonanych przez Ciebie fotografii wracać będziemy niejednokrotnie i pewnie za każdym razem będą one u nas wywoływały podobne emocje i zachwyt.
Wszystkim młodym parom życzymy takiego utalentowanego, cierpliwego i kreatywnego fotografa!”

Elwira i Adrian

referencje, fotografia michał lis, fotograf ślubny

“Wybór fotografa był chyba najprzyjemniejszą i najmniej problemową sprawą podczas przygotowań do całego wesela. Właściwie na Michała postawiliśmy w ciemno, wystarczyło zobaczyć jego zdjęcia… 🙂 Efekt końcowy to jednak nie wszystko, bardzo ważny jest również „kontakt” z fotografem.
Michał w pracy czuje się jak ryba w wodzie, jego podejście sprawia, że nawet pozowanie do zdjęć nie jest trudne (zwłaszcza dla kogoś kto tego nie lubi, w końcu nie każdy jest urodzonym modelem).

Wystający zza aparatu uśmiech jest najlepszym rozładowywaczem napięcia w tym ważnym i stresującym dniu. Wbrew pozorom takie podejście „na luzie” jest czymś, co akurat w tym zawodzie jak najbardziej przystoi. W dodatku Michał jest bardzo kreatywny, a jego pomysły są niezwykłe i niepowtarzalne.

Poświęcenie z jakim wykonuje swoją pracę jest godne podziwu (np. leżenie na ziemi, czy nie do końca czystej kostce brukowej, kucanie pośród tłumu gości, gdzie bardzo łatwo można zostać zdeptanym…). Podejrzewam, że gdyby od tego zależało dobre ujęcie, to Michał wskoczyłby do rzeki pełnej krokodyli… 🙂 Są to może szczegóły, ale dzięki temu widać, że komuś naprawdę zależy na swojej pracy. Bardzo miło jest patrzeć na osobę, która kocha swój zawód, a pasja z jaką go wykonuje po prostu bije po oczach i zaraża wszystkich wokół entuzjazmem.
Materiał, który otrzymaliśmy od Michała jest bajeczny. Wszystko na najwyższym poziomie, bardzo profesjonalne. Nie ma zdjęcia, na którym ktoś z gości wyszedłby źle, kompromitująco, czy np. dziwnie. Kadry są tak realne, jakby to co na nich jest działo się w momencie ich oglądania. Prezentacja ze zdjęciami przywołuje miłe chwile, idealnie nadaje się do pokazywania rodzinie czy znajomym, a podkład muzyczny został dobrany z niesamowitym wyczuciem chwili. Mimo że sesja plenerowa odbywała się w zwykłym i pozornie nieciekawym parku, a my sami byliśmy ogromnie zmęczeni po weselu, to fotografie wyszły magicznie. Dzięki Michałowi odkryliśmy w sobie nutkę romantyzmu oraz daliśmy z siebie więcej niż zwykle.
Sam Fotograf (zdecydowanie przez duże F) jest niesamowicie sympatycznym człowiekiem z potężną wyobraźnią i ogromnym poczuciem estetyki. Z głębi serca polecamy usługi Michała, my sami przy najbliższej możliwej okazji z całą pewnością i radością oddamy się w Jego ręce (i sprawne oko).”

Opinie o Fotografia Michał Lis – Zankyou

Agata i Przemek

Polecane przez Zankyou

“10 najlepszych fotografów ślubnych w Łodzi, aby uwiecznili najszczęśliwsze chwile w Waszym życiu!”

http://www.zankyou.pl – Zankyou

opinie o Fotografia Michał Lis, fotograf ślubny wrocław łódź

“Michał dziękujemy za najpiękniejszą pamiątkę, za wspaniałe pomysły. Współpraca z Tobą to czysta przyjemność, a wyniki Twojej pracy są nie do opisania! Twoje fotografie są profesjonalne, oryginalne, zjawiskowe i dopracowane w każdym calu 🙂

Potrafisz w nich uchwycić najpiękniejsze momenty, emocje, chwile… aż się łezka w oku kręci, gdy je przeglądamy kolejny raz. Takiego fotografa życzymy wszystkim! 🙂 Michał jesteśmy szczęśliwi, że byłeś z nami w tak ważnym dla Nas dniu i że w tak piękny sposób go uwieczniłeś. Z pewnością jeszcze się spotkamy :)”

Sylwia i Krzysztof

“Drogi Michale, pragniemy przekazać Ci gorące podziękowania za Twoją wspaniałą pracę, ogromną pasję i profesjonalizm. Mamy wrażenie, że tamtego upalnego, czerwcowego dnia zatrzymałeś dla nas czas, uwieczniając wyjątkowe i wzruszające momenty na kartach fotografii.

Podziwiając efekt Twojej pracy, możemy śmiało stwierdzić, że dzięki Tobie jeszcze wiele razy będziemy mogli „przeżyć” te radosne chwile od początku i wzruszyć się do łez.

Osobiście jako Panna Młoda dziękuję za wspaniałą atmosferę, zniwelowanie poziomu stresu, rozśmieszanie i odwracanie uwagi od obiektywu. Cieszę się, że mogłam w tym dniu czuć się nieskrępowana co w dużym stopniu było Twoją zasługą. Miło było nam usłyszeć także pochlebne opinie na Twój temat od naszych gości weselnych. Liczymy na dalszą współpracę w przyszłości.”

Agnieszka i Marcin

“Mamy przyjemność zarekomendować doświadczonego fotografa jakim jest Michał Lis. Współpraca z nim podczas Naszego ślubu, który odbył się 06.06.2015 roku, okazała się prawdziwą przyjemnością. Podczas współpracy z Michałem można odczuć niesamowitą energię, widać, że fotografia jest jego pasją. Wykonywał on swoją pracę sumiennie, odpowiedzialnie oraz z pełnym zaangażowaniem.

W trakcie tego dnia nie narzucał się swoją obecnością. Pełna kultura, profesjonalizm i uśmiechnięta buzia dodająca nam otuchy. Na swoim blogu Michał napisałeś: „Pamięć jest ulotna. Dla Was zamknę te chwile w kadry, które przetrwają wiele lat.” I tak się stało, mamy przepiękne zdjęcia, które idealnie odwzorowują nasze uczucia i nasze szczęście. Dziękujemy.”

Daria & Tomasz

“25.04.2015r w niewielkiej miejscowości w województwie łódzkim odbył się nasz ślub i wesele. Wspomnienia z ceremonii ślubu i wesela mamy niesamowite, a to za sprawą cudownych gości którzy zachcieli zaszczycić nas swoją obecnością. Dzięki współpracy z Michałem mamy te wspomnienia uwiecznione na wspaniałych zdjęciach, które będą nam do końca życia przypominać o tym szczególnym dla nas dniu. Mamy nadzieję, że życie obdarzy nas kolejnymi cudownymi chwilami w których Michał ponownie będzie mógł nam towarzyszyć”

Edyta i Łukasz

Opinie o Fotografia Michał Lis – Westwing

“Westwing przedstawia utalentowanych i kreatywnych fotografów, którzy realizują najpiękniejsze sesje ślubne. Ich doświadczenie, warsztat, poczucie estetyki i pomysłowość sprawią, że wyjątkowe zdjęcia będą najlepszą pamiątką, o jakiej można zamarzyć.

Fotografowie uwiecznią przygotowania, ceremonię ślubną i wesele, uchwycą emocje i wzruszenia, zatrzymają w kadrze tańce do białego rana, gratulacje i życzenia. Każda sesja, podobnie jak każda Para Młoda, jest inna. Prezentowani przez Westwing fotografowie to artyści, którzy potrafią doskonale dobrać charakter zdjęć do osobowości i okoliczności. Przekonajcie się sami! https://www.westwing.pl/magiczne-wesele-fotografia-slubna

Westwing Home&Living

opinie o Fotografia Michał Lis, fotograf ślubny wrocław łódź“…Hm… zwykłe słowo dziękujemy to za mało by okazać Michałowi (fotograf ślubny Wrocław) naszą wdzięczność i ogromny podziw za jego owocną pracę. Efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Zdjęcia ukazują wszystkie uczucia i emocje jakie towarzyszyły nam i naszym gościom. Zarówno reportaż ślubny jak i cała oprawa tego dnia, są wykonane z wysoką klasą i w pełni profesjonalnie.

Sesja ślubna pomimo zmiennych warunków pogodowych, dzięki Twoim pomysłom i kreatywności jest bajkowa. Już teraz rozumiemy Twój uśmiech na widok tych burzowych chmur- te zdjęcia są magiczne. Michał poprzez swoja otwartość, pomysłowość i wielkie zaangażowanie sprawił nam wyjątkową pamiątkę ślubu. Dziękujemy Ci za twoją wiedzę, profesjonalizm i ogromny talent, który pokazałeś na każdym zdjęciu…”

Ania i Karol

Sesja plenerowa częstochowa

“…Michał towarzyszył nam w dniu naszego ślubu, wesela oraz pleneru w 2013 roku. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i bardzo zadowoleni zarówno ze współpracy jak i cudownych zdjęć jakie nam wykonał. Największym atutem jest fakt, iż w trakcie wesela zastanawiałam się czy my w ogóle mamy fotografa, tak sprytnie wtapiał się w tłum gości 😉

Nasze zdjęcia zrobione przez Michała są pełne emocji, uśmiechu, wzruszenia i radości… w 100% oddają całą atmosferę naszego wesela i szalonych gości. Gdy je oglądamy to za każdym razem maluje się uśmiech na naszych twarzach. A plener no cóż… przemiła, luźna atmosfera i ŚWIETNA ZABAWA uwieczniona na świetnych zdjęciach.Pozdrawiamy i polecamy Michała z całego serca!”

Weronika i Kuba

“…Michał (fotograf ślubny Wrocław) wykonał dla nas fotografie ślubne – zdjęcia z uroczystości ślubnych i weselnych, zdjęcia w plenerze oraz prezentacje multimedialne. Na podstawie naszego doświadczenia możemy zapewnić, że Michał jest profesjonalnym fotografem, który postawione mu zadanie wykonuje w sposób twórczy i pomysłowy, z należytą starannością i dużym zaangażowaniem.
Nasze zdjęcia ślubne uwidaczniają radość i wzruszenie jakie towarzyszyło nam i Naszym gościom w tym wyjątkowym dniu. Niewiele osób ma takie doskonałe wyczucie chwili. A miła atmosfera i naturalność Michała sprawiły, że sesja plenerowa nie była dla nas stresem tylko przyjemnością. Po zdjęciach widać, że fotografia to pasja Michała. Uważamy, że jest On godnym polecenia fotografem…”

Dorota i Damian

“… Michał (fotograf ślubny Wrocław) wykonał dla nas zdjęcia ślubne w lipcu 2012r. Obejmowało to przygotowania, ceremonię, wesele oraz krótką sesję plenerową w dniu ślubu. Znając wcześniejsze jego prace mieliśmy bardzo wysokie wymagania co do ostatecznego efektu. Zostały one w pełni spełnione! Dodatkowo zapewnił nam profesjonalną obsługę od wstępnej rozmowy poprzez dzień ślubny, aż do przekazania ostatecznych materiałów…”

Znacie już opinie o Fotografia Michał Lis – fotograf ślubny Wrocław -zapraszam do oglądania zdjęć.

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie. Cookie Policy