Zdjęcia kulturystów – profesjonalne sesje zdjęciowe Wrocław

Kulturystyka jest dyscypliną sportu polegającą na kształtowaniu sylwetki ciała poprzez powiększenie i uwidocznienie mięśni w wyniku ćwiczeń z wykorzystaniem obciążenia. Niebagatelne znaczenie dla efektu uwidocznienia mięśni ma redukcja tkanki tłuszczowej. Międzynarodowa Federacja Kulturystyki i Fitnessu (IFBB) zrzesza profesjonalnych kulturystów z całego świata.

Fotki kulturystów - profesjonalna sesja zdjęciowa WrocławKulturystyka, to nie tylko domena profesjonalnych sportowców. Wielu pasjonatów sportu i amatorów treningu siłowego dąży do poprawy swojej sylwetki podążając za wytycznymi stosowanymi w profesjonalnym świecie kulturystyki. Profesjonalne zdjęcia kulturystów to według mnie, świetne ukoronowanie tych wszystkich wysiłków, które podejmuje sportowiec profesjonalista lub sportowiec amator, by pracować nad swoimi mięśniami i kształtować sylwetkę. Sesja kulturystyczna u profesjonalnego fotografa fitness, to gwarancja wyjątkowych zdjęć sportowych, które z powodzeniem będą świetnie wyglądały na ścianie lub w prywatnym albumie nie wspominając już o portalach społecznościowych jak Instagram czy Facebook.

Zdjęcia kulturystyczne WrocławZdjęcia kulturystyczne dla trenera personalnego.

Prowadzisz biznes w branży sportowej i fitness? Jesteś trenerem, który wskazuje innym drogę, jak pracować nad sylwetką? Nie ważne czy prowadzisz treningi 1 na 1 czy jesteś trenerem online z własnym profesjonalnym profilem na Instagramie, warto mieć profesjonalne zdjęcia, które będą uwiarygadniały Twoje umiejętnośći i rezultaty jaki udało Ci się osiągnąć. Może to być sesja dla trenera personalnego, ale również sesja dla jego podopiecznych na zakończenie sesji treningowej zakończonej redukcją. Dla amatora, który szlifuje formę na lato, by dobrze wyglądać na plaży, zdjęcia kulturystyczne to świetna okazja do zatrzymania na fotografiach swojej życiowej formy.

Sesja kulturystyczna na siłowni we WrocławiuCzym się charakteryzują się profesjonalne zdjęcia kulturystów?

Profesjonalna sesja kulturystyczna to nie zawody, ani żaden konkurs, więc oświetlenie wcale nie musi być idealnie płaskie, tak jak to ma miejsce podczas występów na scenie przed sędziami. Dla mnie zdjęcia kulturystów to specyficzny rodzaj fotografii sportowej, którą dedykuję wszystkim tym, którzy chcą mieć pamiątkę, gdyż jak wiadomo idealnej formy nie da się utrzymać przez całe życie. Zdjęcia z zawodów to jedno – satysfakcja gwarantowana, szczególnie jeśli uda się osiągnąć dobry wynik, ale profesjonalna sesja zdjęciowa to coś, co możesz zrobić dla siebie w nagrodę za ciężką pracę jaką włożyłeś w trening i przestrzeganie diety.

Gwarantuje Ci, że podobnych efektów na zdjęciach nie uzyskasz fotografując telefonem w zwykłych warunkach. To co widzisz, to efekt pracy z oświetleniem fotograficznym. Zdjęcia powstały w dzień na siłowni, choć ze zdjęć wynikałoby, że powstały w środku nocy. Już podczas sesji, na ekranie aparatu zobaczysz pierwsze efekty sesji, a niedługo po niej otrzymasz galerię ze wszystkimi udanymi ujęciami. Spośród tych zdjęć będziesz mógł wybrać swój top 20, który jest w cenie sesji, lub wybrać więcej i dopłacić za dodatkowe fotki.

Wybrane ujęcia poddam fachowej obróbce, a gotowy materiał zdjęciowy otrzymasz w formie cyfrowej, zarówno w pełnej rozdzielczości, jak i w pomniejszonej i dopasowanej na social media.

Przyjdź i przekonaj się,  jak profesjonalna sesja zdjęciowa odmieni Twój biznes. Zapraszam!

Zdjęcia kulturystów Wrocław - profesjonalna sesja sportowa

Zdjęcia kulturystów Wrocław - profesjonalna sesja sportowa

Fotki kulturystów – jaka jest cena za zdjęcia kulturystyczne?

Jeśli jesteście ciekawi ile kosztuje profesjonalna sesja i zdjęcia kulturystyczne, to koniecznie zapoznajcie się z artykułem ZDJĘCIA SPORTOWE, umieściłem tam cennik jaki obowiązuje jeśli chodzi o profesjonalne fotki kulturystów.

Sesja kulturystyczna Wrocław – napisz do mnie!

Michał Lis

POZNAJ FOTOGRAFA!

 

Cześć! Uwielbiam pracować ze sportowcami, którzy podobnie jak ja charakteryzują się pasją i zaangażowaniem! Działam we Wrocławiu i w okolicach. Jeśli jesteś zainteresowany sesją sportową, sesją kulturystyczną sesją fitness lub sesją pole dance, napisz do mnie!