portret fotograf michał lis zdjęcia ślubne wrocław - fotograf ślubny wrocław - łódź -
fotograf ślubny Wrocław - Fotografia Michał Lis
michallis.pl fotografia rodzinna, rodzina
Shotkit Feature

Fotograf ślubny Wrocław - Michał Lis - kilka słów o mnie

Cześć! Nazywam się Michał Lis and I am fotograf ślubny Wrocław ;). Choć Łódź była moim domem przez dłuższy czas i nadal będę tam wracał, to obecnie mieszkam w Oleśnicy w województwie dolnośląskim, a więc to określenie fotograf ślubny Wrocław stał się mi bliższe, niż fotograf ślubny Łódź. Na reportaże ślubne i tak dojeżdżam, fotografowałem już w wielu miejscach w Polsce, w pobliżu takich miast jak: Wrocław, Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Opole, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Kluczbork, a nawet Radom.

Fotografia Ślubna Wrocław – Dlaczego fotografuję śluby?

Zaczęło się jeszcze w liceum.  Inni chcieli mieć konsolę do gier, a ja chciałem mieć aparat cyfrowy – coś mnie ciągnęło w stronę fotografowania. Okazało się, że to nie takie łatwe jak wygląda – początki były trudne. Choć poszedłem na studia i ukończyłem filologię angielską, to właśnie wykonywanie zdjęć pochłonęło mnie bez reszty.

Fotograf Ślubny Wrocław – od czego się zaczęło?

Fotografia ślubna zainteresowała mnie po raz pierwszy, gdy zobaczyłem zdjęcia ze ślubu córki jednego z lektorów języka angielskiego. To był fragment reportażu ślubnego. Ludzie na tych fotografiach byli naturalni, pochłonięci rozmową, a przy tym rozbawieni. Oglądając te zdjęcia, czuło się atmosferę tego dnia – czułem się, jakbym tam był! Wówczas w moich albumach rodzinnych królowały zdjęcia pozowane – to było dla mnie prawdziwe odkrycie, że można robić zdjęcia z zaskoczenia! Pomyślałem wtedy, że właśnie tak chciałbym zachować w pamięci nie tylko wspomnienia z wesela czy ślubu, ale z każdej ważnej uroczystości rodzinnej.

Fotograf Ślubny Wrocław – Co jest dla mnie ważne na zdjęciach?

Dobry fotograf ślubny zawsze będzie się starał pokazywać emocje i interakcje między ludźmi. Bo to właśnie Wy i Wasi najbliżsi są najważniejsi w tym dniu. Chcę sprawić, by materiał zdjęciowy wykonany w dniu ślubu przywoływał uśmiech na twarzy i pozwalał uronić łezkę nawet wiele lat od chwili wykonania reportażu ślubnego. Cenię przede wszystkim momenty, potem światło i odpowiedni kadr.

Prywatnie – Fotograf ślubny Wrocław

Mąż Pauliny ;), a więc ślub i wesele widziałem również od Waszej strony. Tak! Fotograf ślubny Michał Lis był fotografowany przez innego fotografa! Heh, obyło się bez selfie sticka! Dzięki temu doświadczeniu wiem, jak szybko mija dzień ślubu, jak wiele się dzieje i jak mało szczegółów się zapamiętuje.  Od 6.08.2017 r. realizuję się jako tata małego Filipa. Jak się domyślacie, mój syn nie będzie narzekał na brak zdjęć.

michallis.pl fotografia rodzinna

Fotograf ślubny Wrocław – mój syn Filip

Fotografia Michał Lis – fotograf ślubny Wrocław – fotograf ślubny Łódź

Referencje i opinie Par, które mi zaufały

Trudno jest pisać o sobie. Dowiedz się, co piszą o mnie (fotograf ślubny Wrocław) Pary, dla których mogłem wykonać zdjęcia .

Michał! Chcielibyśmy Ci BARDZO podziękować za magiczny reportaż ślubny, którym obdarowałeś nas dokładnie TYDZIEŃ po naszym ślubie! Wiedzieliśmy, że jesteś genialnym fotografem (dlatego Cię wybraliśmy) ale efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zdjęcia są tak bajkowe, że można oglądać je bez końca!
Poza tym, że jesteś mega sympatycznym człowiekiem, to do tego jesteś jeszcze fotografem ``ninja`` - potrafisz wcisnąć się w każdy zakamarek, żeby uzyskać jak najlepsze ujęcie, co jest niesamowite! Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych!

Ola i Przemek

Jak to powiedziała moja mama: ``skąd Wy go wzięliście? To profesjonalista w każdym calu ?`` i tak też było! Pan Lis- jest jak prawdziwy lis ? Jego obecność w dniu ślubu jest prawie niezauważalna, przez co zdjęcia wychodzą bardzo naturalne! Serdecznie polecamy wszystkim, którzy stoją przed wyborem fotografa - nie pożałujecie, uwierzcie! A zdjęcia- bezcenne!! Jeszcze raz ślicznie dziękujemy!

Paulina i Rafał

Bezkonkurencyjny, profesjonalny, kreatywny! Jednym słowem - NAJLEPSZY!

Paulina i Tadeusz

Przesympatyczny i bardzo pozytywny człowiek, a przy tym profesjonalny fotograf z ogromną pasją i umiejętnościami. Można go określić mianem “fotografa ninja” ? gdyż w żadnym momencie uroczystości nie rzucał się w oczy, potrafił wtopić się w tłum, ale kiedy trzeba był w dwóch miejscach naraz.

Aga i Kuba

Dziękujemy, że w tak ważnym dla nas dniu, emocje i radość dzięki świetnym zdjęciom pozostaną dla nas żywe na zawsze:)

Ania i Paweł

Cieszymy się bardzo, że to właśnie Michał był z nami w tym dniu. Pięknie utrwalił nasze wspomnienia na zdjęciach, nic nie przegapił bo po prostu był wszędzie. Wszyscy znajomi, rodzina są zachwyceni zdjęciami i profesjonalizmem Michała. Dzięki atmosferze, która wprowadza podczas sesji, człowiek nie stresuje się przed obiektywem. Serdecznie polecamy i jeszcze raz dziękujemy.

Iwona i Jakub

Profesjonalista w każdym calu. Michał oprócz tego, że jest niesamowicie zdolny, jest przy tym super człowiekiem. Każde zrobione przez niego zdjęcie ma w sobie “to coś”, tą wyjątkową emocję która sprawia, że zdjęcie nabiera mocy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Michałem i polecamy go na 1000%. Dobrze jest w tym wyjątkowym dniu mieć blisko człowieka z pasją i zaangażowaniem, a przy tym jeszcze świetnie się z nim rozumieć ? Bardzo dziękujemy!

Justyna i Michał

Ogromny talent i profesja w stu procentach! Jeżeli chcesz mieć niesamowitą pamiątkę z tych najpiękniejszych chwil w w swoim życiu, zdecydowanie polecam usługi fotograficzne Michała!

Gosia i Michał

Najlepszy wybór. Jeśli szukacie profesjonalisty który sprawi, że wspomnienia zostaną uchwycone w sposób naturalny a zarazem bajkowy. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Ogromny talent wychwycony na targach ślubnych w Łodzi, jego zdjęcia wyróżniały się wśród prezentacji innych fotografów. Współpraca w tak stresującym dla nas czasie przebiegała znakomicie. Moglibyśmy rozpisywać się jeszcze sporo ale wystarczy obejrzeć jego prace. dobre zdjęcia to pamiątka na całe życie do której wraca się z przyjemnością. Gorąco polecamy

Patrycja i Przemek

Rewelacyjne zdjęcia oddające emocje, trafne ujęcia i piękna oprawa. A po drugiej stronie obiektywu skromny i sympatyczny człowiek ? Polecamy!

Magda i Rafał

Michał,
Wiedziałam,że jesteś dobry w tym co robisz i inny niż wszyscy fotografowie.Ale nie myślałam, że zaskoczysz nas tak mega pozytywnie.Sprawiałeś,że uśmiech sam pojawiał się na naszych twarzach.Jesteś profesjonalistą, współpraca z Tobą to czysta przyjemność.Kiedy oglądamy nasze zdjęcia wzruszamy się tak mocno, że brakuje tchu i wylewa się może łez. To niesamowita radość że możemy zobaczyć to wszystko jeszcze taz i przeżywać to na nowo.

Monika i Robert

Michał Lis jest profesjonalistą w każdym calu, z drugiej zaś strony jest bardzo serdecznym człowiekiem, w związku z czym współpraca z nim jest przyjemnością. Zdjęcia przez niego wykonane są niebanalne, radosne, tętnią życiem i pokazują prawdziwe emocje ! Niewątpliwie będą fantastyczną pamiątką ? Polecam!

Ania i Łukasz

Na weselu najbardziej podobało nam się to, że był fotografem niewidocznym – to znaczy w ogóle nie przeszkadzał w imprezie ? Cykał fotki nie wiadomo kiedy. A plener… to po prostu bajka… Mnóstwo pomysłów, dopracowany każdy szczegół. Na pewno skorzystamy jeszcze z usług Michała przy okazji kolejnych uroczystości. SERDECZNIE POLECAMY

Malwina i Arek

Hej, albumy tak jak się spodziewaliśmy super, zdjęcia niesamowite i dopracowane pod każdym względem. Jesteśmy pełni podziwu dla Twojego zaangażowania i profesjonalizmu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Twoich usług i na pewno będziemy Cię polecać naszym znajomym – bo warto! Dziękujemy Ci za współpracę i życzymy Ci wielu sukcesów, które na pewno osiągniesz, bo widać, że to co robisz jest Twoją pasją. Pozdrawiamy!

Aneta i Marek

Michale, zdjęcia są naprawdę zjawiskowe! Dziękujemy za najwspanialszą pamiątkę z tego ważnego dla nas dnia. Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania — uchwycone przez Ciebie chwile, emocje bliskich i nasze, spontaniczne gesty — to naprawdę coś więcej niż tylko zwykłe zdjęcia ze ślubu!
Wszystkim młodym parom życzymy takiego utalentowanego, cierpliwego i kreatywnego fotografa!

Elwira i Adrian

Michał w pracy czuje się jak ryba w wodzie, jego podejście sprawia, że nawet pozowanie do zdjęć nie jest trudne. Wystający zza aparatu uśmiech jest najlepszym rozładowywaczem napięcia w tym ważnym i stresującym dniu. Bardzo miło jest patrzeć na osobę, która kocha swój zawód, a pasja z jaką go wykonuje po prostu bije po oczach i zaraża wszystkich wokół entuzjazmem.

Agata i Przemek

Michał dziękujemy za najpiękniejszą pamiątkę, za wspaniałe pomysły. Współpraca z Tobą to czysta przyjemność, a wyniki Twojej pracy są nie do opisania! Twoje fotografie są profesjonalne, oryginalne, zjawiskowe i dopracowane w każdym calu! Potrafisz w nich uchwycić najpiękniejsze momenty, emocje, chwile… aż się łezka w oku kręci, gdy je przeglądamy kolejny raz. Takiego fotografa życzymy wszystkim! Michał jesteśmy szczęśliwi, że byłeś z nami w tak ważnym dla Nas dniu i że w tak piękny sposób go uwieczniłeś. Z pewnością jeszcze się spotkamy 🙂

Sylwia i Krzysztof

Osobiście jako Panna Młoda dziękuję za wspaniałą atmosferę, zniwelowanie poziomu stresu, rozśmieszanie i odwracanie uwagi od obiektywu. Cieszę się, że mogłam w tym dniu czuć się nieskrępowana co w dużym stopniu było Twoją zasługą. Miło było nam usłyszeć także pochlebne opinie na Twój temat od naszych gości weselnych. Liczymy na dalszą współpracę w przyszłości.

Agnieszka i Marcin

Współpraca z Michałem podczas Naszego ślubu, który odbył się 06.06.2015 roku, okazała się prawdziwą przyjemnością. Podczas współpracy z Michałem można odczuć niesamowitą energię, widać, że fotografia jest jego pasją. Wykonywał on swoją pracę sumiennie, odpowiedzialnie oraz z pełnym zaangażowaniem. W trakcie tego dnia nie narzucał się swoją obecnością. Pełna kultura, profesjonalizm i uśmiechnięta buzia dodająca nam otuchy.

Daria i Tomasz

Kulisy sesji plenerowej - fotograf Wrocław w akcji

Fotograf ślubny Wrocław - Co mnie wyróżnia?

emocje na zdjęciach Ślubnych

Na moich zdjęciach ślubnych pokazuję emocje i interakcje między ludźmi. Bo to właśnie Wy i Wasi najbliżsi są najważniejsi w tym dniu.

Krótkie terminy realizacji

Pary, które mi zaufają nie czekają pół roku na zdjęcia. Wręcz przeciwnie, chcę byście otrzymali je wtedy, gdy emocje są wciąż żywe.

pasja

To nie pusty slogan! Fotografuję przede Wszystkim dla Was ale również dla siebie. Wciąż staram się rozwijać i zaskakiwać siebie samego.

profesjonalizm

Do każdego zlecenia podchodzę rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem.

Światło Błyskowe

Jeśli nie ma światła – można je stworzyć! Choć głównie fotografuję w świetle zastanym i podczas ceremonii nie używam flesza, to praca ze światłem błyskowym nie jest mi obca! Jest na to miejsce i czas!

sprzęt

Fotograf ślubny musi mieć profesjonalne narzędzia. Pracuję na pełnoklatkowych aparatach Canon 5d mk iv i 6d ,do tego komplet jasnych obiektywów. W razie awarii sprzętu mam sprzęt zapasowy.

Fotografia ślubna Wrocław cennik – zapytaj o cenę!

Interesuje Cię sesja ślubna we Wrocławiu i jej cena? Potrzebny Ci fotograf na ślub cywilny we Wrocławiu? Napisz do mnie, podaj termin Waszego ślubu oraz miejsce, w którym odbędzie się Wasze wesele. Z chęcią poczytam o tym, co już macie przygotowane. Z takim kompletem informacji od Was będę mógł przesłać ofertę ślubną na reportaż ślubny i plener ślubny.

Fotograf ślubny Wrocław – nie wiesz o co pytać?

Wiem, interesuję Cię cena, ale, żeby nasza współpraca doszła do skutku, muszę mieć wolny termin. W wiadomości zwrotnej oprócz możliwości zapoznania się z większą ilością zdjęć ślubnych, otrzymasz ode mnie sporo linków z ciekawymi artykułami w formie poradników ślubnych, które mogą okazać się pomocne podczas organizacji ślubu i wesela.

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie. Cookie Policy