Sesja rodzinna Wrocław 📸 Rodzinne sesje zdjęciowe

Sesja rodzinna Wrocław — oferta — cena sesji

Zapraszam Was na przepiękne, pełne emocji, rodzinne sesje fotograficzne we Wrocławiu.

Sesje dziecięce w plenerze — wartość sama w sobie

Cześć, nazywam się Michał Lis i skoro tu jesteście, to nie muszę Was przekonywać o wartości, jaką stanowią fotografie rodzinne. Sesje dziecięce to świetna pamiątka pokazująca Wasze dzieci i Was w danym momencie życia.

Sesje rodzinne można wykonać przy okazji jakiegoś ważnego wydarzenia jak: Chrzest Święty, Komunia Święta, urodziny, rocznica ślubu. Oczywiście ładne zdjęcia rodzinne można wykonać również bez specjalnej okazji, do czego gorąco zachęcam!

 

Dlaczego warto robić sobie profesjonalne sesje rodzinne?

W codziennej krzątaninie między pracą, a domem często umykają nam momenty z życia rodzinnego. Dzieci rosną jak na drożdżach, zmieniają się z dnia na dzień. To główny powód dla którego fotografia rodzinna jest tak ważna.

Upływ czasu najbardziej widać po naszych pociechach. I choć zapewne jako rodzice staracie się nadążyć za tymi zmianami, fotografując Wasze pociechy smartfonami, to jednak zawsze ktoś jest poszkodowany i nieobecny na zdjęciach rodzinnych.

Znam to z autopsji. To właśnie ja głównie znajduję się za obiektywem aparatu, skrzętnie dokumentując życie naszej rodziny. Mimo wszystko, od czasu do czasu, nawet fotograf wraz ze swoją rodziną musi udać się na sesję rodzinną do kolegi po fachu, by utrwalić kolejny etap z życia rodziny.

Fotografia dziecięca Wrocław – sesje plenerowe Wrocław sesja rodzinna

Poznaj fotografa na rodzinną sesję!

FOTOGRAF FITNESS WROCŁAW

Sesja rodzinna cennik
Ile kosztuje sesja zdjęciowa w plenerze?

Szczegóły oferty - cena - sesja rodzinna Wrocław cennik

2h FOTOGRAFOWANIA w plenerze

Być może uda nam się skończyć sesję szybciej. Wszystko zależy od humorów dzieci.

podczas sesji powstaje więcej zdjęć

Zdjęcia do obróbki wybieracie za pośrednictwem galerii internetowej

15 gotowych zdjęć

Zdjęcia poddane autorskiej obróbce otrzymacie w formie linku do pobrania plików JPG w pełnej rozdzielczości.

cena

Zadzwoń i zapytaj. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, co do sesji.

Galeria internetowa

Dostęp do galerii Internetowej zabezpieczonej hasłem przez 3 miesiące, to łatwy sposób by podzielić się fotografiami rodzinnymi z najbliższymi.

krótki termin realizacji

Gotowe zdjęcia rodzinne w formie cyfrowej 2 do 3 dni od terminu sesji.

Możliwość zamówienia albumu

Piękne zdjęcia rodzinne najlepiej prezentują się w albumie.

OBRAZY NA PŁÓTNIE

Możliwość zamówienia obrazów na płótnie z otrzymanych zdjęć rodzinnych.

Sprawdź co mówią o mnie osoby, które mi zaufały!

Marek A.

Polecam. Mega atmosfera na sesji. Profesjonalnie. Można się poczuć swobodnie nawet jak to wasz pierwszy raz przed obiektywem 🙂

Kalina M.

Zdjęcia przerosły nasze oczekiwania, są przepiękne! Polecam z całego serca 🤩

Paweł M.

Profesjonalizm w każdym tego słowa znaczeniu. Każde ujęcie ,,dopieszczone`` dbałość o detale, super luźna atmosfera na sesji. Śmiało mogę polecić Michała każdemu! 😊

Ewa

Piękne i profesjonalne zdjęcia, przy tym luz, wyczucie i pomoc przy ustawieniu przed obiektywem 🙂 polecam bardzo Michała:)

ZADZWOŃ!

Zapraszam do rezerwacji terminów na sesje rodzinne.

Telefon:

Gdzie zrobić sesje plenerowe – Wrocław?

Jeśli zastanawiacie się, gdzie wybrać się na sesję we Wrocławiu i jeśli marzy się Wam rodzinna sesja zdjęciowa w plenerze, to najwygodniej będzie umówić się w parku.

Największy z nich we Wrocławiu, Park Szczytnicki, świetnie nadaje się na sesję fotograficzną. Znajdziemy tutaj dużo wysokich starych drzew, otwarte przestrzenie wyglądające jak naturalne łąki oraz kwitnące drzewa, a także stawy.

Oczywiście Park Szczytnicki to nie jedyne miejsce we Wrocławiu, w którym możne powstać przepiękna rodzinna sesja zdjęciowa. Świetne zdjęcia rodzinne wyjdą również w Parku Pawłowickim czy w Parku Południowym.

Alternatywą do parku jest las. Tutaj już wygoda musi zejść na drugi plan. By zrobić sesję rodzinną w lesie musimy wyjechać z miasta. Sesja rodzinna Wrocław – zapraszam!

Voucher na sesję zdjęciową – fotografia rodzinna Wrocław – sesja z dziećmi na prezent!

VOUCHER NA SESJĘ RODZINNĄ WROCŁAW, SESJA RODZINNA NA PREZENT, POMYSŁ NA PREZENT, SESJA FOTOGRAFICZNA

Nie masz pomysłu na prezent? Uważasz, że lepiej kolekcjonować doświadczenia i piękne wspomnienia niż rzeczy materialne?

Podaruj komuś bliskiemu voucher lub kartę podarunkową na rodzinną sesję zdjęciową we Wrocławiu.

Okazji na wręczenie vouchera na sesję zdjęciową jest bez liku.

Karta podarunkowa na prezent na urodziny, czy imieniny, chrzest czy komunię, ślub lub rocznicę ślubu, a nawet bez okazji, to świetny pomysł!

Efektem sesji zdjęciowej są profesjonalne fotografie dziecięce Waszych pociech oraz wspólne rodzinne ujęcia w parku we Wrocławiu.

Karta podarunkowa jest ważna przez rok od zakupu. Sesja zdjęciowa we Wrocławiu i okolicy to idealny prezent na urodziny, święta czy pod choinkę.

Po zakupie i opłaceniu vouchera otrzymasz voucher w formie pliku PDF do wydrukowania.

Sesja rodzinna Wrocław na prezent

[/vc_column_text]

Obejrzyjcie wykonane przeze mnie zdjęcia rodzinne w plenerze:

[/vc_column][/vc_row]
Sesja Rodzinna Wrocław – jak się ubrać na sesję rodziną?

Choć zwykle nie narzucam doboru garderoby na sesję, to warto trzymać się kilku prostych zasad dotyczących ubioru na sesji zdjęciowej:

  1. Nie ubierajcie się wszyscy w ubrania o zbliżonych kolorach. Choć można uzyskać ciekawy efekt, jeśli wszyscy będą ubrani na biało, to przy innych kolorach lepiej zachować różnorodność.
  2. Zamiast identycznych kolorów, zdecydujcie się na kolor lub paletę kolorów przewodnich. Dobierzcie ubrania dla wszystkich, by każde z nich zawierało się w tej palecie barw. 
  3. Unikajcie odzieży z wyraźnymi napisami i dużymi kolorowymi nadrukami. Takie elementy bardzo odwracają uwagę od twarzy, a przecież zależy nam na wyeksponowaniu tych uśmiechów!

Spójrz jak może wyglądać sesja dziecięca w lesie

sesja rodzinna Wrocław, zdjęcia rodzinne w parku, sesja zdjęciowa w lesie, zdjęcia rodzinne, fotografie rodzinne w lesie, sesja rodzinna w lesie
Sesje rodzinne Wrocław – zdjęcia rodzinne na ścianę w salonie!

Co można zrobić z pięknymi zdjęciami rodzinnymi? Powiesić na ścianach w Waszym domu! Fotografie rodzinne na ścianie w salonie, na klatce schodowej w domu wyglądają po prostu świetnie! Jest wiele możliwości oprawy zdjęć dziecięcych i rodzinnych. Ja wybrałem zdjęcia na płótnie canvas. Naciągnięte na blejtram wydruki zdjęć prezentują się okazale, szczególnie gdy wybierzemy odpowiedni format. Jeśli macie dużo miejsca, proponuję wydruki w formacie 70x100cm, 50x70cm lub 60x90cm. Pozostali powinni być zadowoleni z rozmiarów, począwszy od 20x30cm, poprzez 30x50cm aż po 40x60cm. Rodzinne zdjęcia pięknie przyozdobią ściany Waszego domu.

ZADZWOŃ!

Zapraszam do rezerwacji terminów na sesje rodzinne.

Telefon:

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie. Cookie Policy