Sportowe sesje zdjęciowe 💪 Pole Dance, Fitness i kulturystyczne Wrocław

Sportowe sesje zdjęciowe we Wrocławiu

Zapraszam – stań przed moim obiektywem!

FOTOGRAF FITNESS WROCŁAW

FOTOGRAFIA SPORTOWA CENNIK – WROCŁAW

Szczegóły oferty - cena

2h FOTOGRAFOWANIA

Być może uda nam się skończyć sesję sportową szybciej. Pozowanie bywa męczące, dlatego warto przeprowadzić sesję sprawnie.

podczas sesji powstaje więcej zdjęć

Zdjęcia do obróbki wybieracie za pośrednictwem galerii internetowej

15 gotowych zdjęć

Zdjęcia sportowe poddane autorskiej obróbce otrzymacie w formie linku do pobrania plików JPG w pełnej rozdzielczości.

krótki termin realizacji

Gotowe zdjęcia w formie cyfrowej 2 do 3 dni od terminu sesji.

cena – 800 zł

Z możliwością dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 20zł/szt.

Sportowa sesja portretowa dla trenera personalnego crossfit czy fitness - sesje kulturystyczne

LUB NAPISZ DO MNIE!

  *kiedy orientacyjnie chcesz wykonać sesję

  PROFESJONALNA FOTOGRAFIA SPORTOWA – PRZYKŁADOWE SESJE

  Sportowe sesje zdjęciowe to metoda na wyróżnienie się w profesjonalny sposób. Dla trenera crossfit, trenera personalnego, trenera fitness, dla kulturysty, dla prawdziwego faceta! Ale to nie tylko sesja zdjęciowa dla mężczyzn! Panie są również mile widziane!

  Po co robić profesjonalną sesję zdjęciową na siłowni?

  Profesjonalna sesja sportowa to ukoronowanie Twoich wysiłków na siłowni lub przy pracy nad wymarzoną sylwetką.

  Wiem, budowanie wymarzonej formy to ciągły proces, ale po redukcji, przed lub po zawodach, możesz zachować na zdjęciach swoją formę na zawsze!

  Masz świetną sylwetkę? Pokaż ją na zdjęciach! Fotografia sportowa rządzi się swoimi prawami. Ty zadbaj o swoją sylwetkę, a dobry fotograf fitness zadba o odpowiednie oświetlenie i atmosferę na sesji.

  Jak powstają najlepsze zdjęcia sportowe?

  Na sesji wykorzystam kontrastowe oświetlenie, które podkreśli mięśnie i ich kształt. To właśnie kombinacja ostrego kontrastowego światła i cieni daje tak dobry efekt, który nie wymaga gimnastyki w znanym programie graficznym – Photoshop. (choć drobiazgi zawsze można tam skorygować :).

  Aż 90% efektu, który tutaj widzisz, zobaczysz na ekranie aparatu podczas sesji zdjęciowej. Mało tego! Zdjęcia powstają w dzień! Nie robimy ich w całkowitej ciemności, co mogło by wynikać z załączonych przykładów! To właśnie oświetlenie błyskowe, które mam ze sobą na sesji, daje tak dobry efekt na zdjęciach. 

  Gdzie fotograf fitness wykonuje profesjonalne sesje?

  Sesja sportowa na siłowni

  Sesję możemy wykonać na siłowni. Wykorzystamy hantle, ciężary i wyposażenie klubu fitness oraz jego otoczenie, by zdjęcia były bardziej wiarygodne. Nie korzystasz z nich na co dzień? Nie musimy ich pokazywać na zdjęciach! To Ty decydujesz, jak będzie wyglądał efekt sesji.

  Sesja sportowa w studio

  Jeśli wolisz bardziej kameralną atmosferę i nie zależy Ci na pokazaniu sprzętu do ćwiczeń, to sesja sportowa może odbyć się w studio fotograficznym we Wrocławiu. 

  Podczas sesji na bieżąco kontrolujesz efekty na ekranie aparatu fotograficznego. Jeśli sesja idzie w złym kierunku, na bieżąco korygujemy moją wizję z Twoimi oczekiwaniami!

  Moja w tym głowa, żeby efekt sesji był Twoim spełnieniem marzeń! Zdjęcia sportowe jak z Top Model są możliwe!

  sportowe sesje zdjęciowe sesja_wizerunkowa_trenera_personalnego sesja portretowa sesja sportowa sesja kulturysty mięśnie kaloryfer

  Fotografia sportowa – sesja na siłowni

  Ile czasu trwa sesja fitness?

  Staram się, by sesja trwała nie dłużej niż 2 godziny.

  Pozowanie z ciężarami czy bez jest męczące, szczególnie podczas redukcji, warto załatwić sprawę możliwie szybko. Przed sesję potrzebuję około 30-40 minut na rozpakowanie i ustawienie sprzętu. To świetna okazja dla Ciebie na krótką rozgrzewkę przed sesją.

  Sesja sportowa w plenerze? – sportowe sesje zdjęciowe

  A może umówimy się na sesję sportową w plenerze? Natura zawsze dobrze wygląda na zdjęciach jako tło!

  fotograf_sportowy_sportowa_sesja_zdjęciowa_w_plenerze

  fotograf_sportowy_sportowa_sesja_zdjęciowa_w_plenerze

  Sesja sportowa pary – fotografia sportowa fitness

  Trenujecie razem? Sport i zadbana sylwetka to Wasza wspólna pasja! Pokażcie ją na zdjęciach! Sesja fitness dla par to szczególny rodzaj sesji portretowej.

  sesja sportowa we dwoje, sesja fitness dla parsesja sportowa we dwoje, sesja fitness dla par

  Zajrzyj na mój Instagram! FOTKI_NA_SPORTOWO – Fotografia sportowa

  Na moim Instagramie znajdziesz więcej zdjęć sportowych. Oto sportowe sesje zdjęciowe, jakie wykonuje w ramach fotografii sportowej:  sesja kulturystyczna czyli sesja dla kulturysty lub inaczej zdjęcia kulturystyczne. Sesja zdjęciowa bodybouliding, sesja zdjęciowa fit, sesja fitness, sesja pole dance, sesje na kołach do akrobatyki powietrznej (aerial hoop), sesje na szarfach do akrobatyki, sesje trenerów crossfit, sesje dla trenerów personalnych, sesja dla instruktorów fitness.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie. Cookie Policy