Profesjonalna sesja zdjęciowa na siłowni lub sesja sportowa oraz sesja fitness to jeden z przykładów sesji wizerunkowej.

Dlaczego powinieneś wykonać profesjonalną sesję fotograficzną?

Podam Ci dwa dobre powody:

    1. Profesjonalna sesja portretowa posłuży do promocji Twojego biznesu. Instagram, Facebook czy własna strona Internetowa, to wciąż dobre narzędzia marketingowe, które bez zdjęć nie mogą funkcjonować. Jeśli jesteś trenerem personalnym, trenerem fitness, kulturystą czy też układasz treningi dla innych powinieneś zainteresować się taką sesją sportową.
    2. Nawet jeśli nie prowadzisz biznesu w branży sportowej, taka profesjonalna sesja zdjęciowa może być ukoronowaniem Twoich starań i piękną nagrodą za wytrwałość. Jeśli ciężko pracowałeś nad sobą przez wiele miesięcy i zrobiłeś formę życia, to chyba warto zapamiętać ten moment w postaci fit sesji sportowej. A jeśli utrwalać swoją życiową formę to tylko w najlepszy możliwy sposób!

Co prawda, w dobie zdjęć wykonywanych smartfonami (bo przecież każdy z nas ma go w kieszeni) i wrzucanych w setkach na Instagrama wydawać by się mogło, że profesjonalne zdjęcia są nam zbędne, ale czy na pewno? Czy Twoim smartfonem wykonasz takie zdjęcia? Również w tym wypadku liczy się nie ilość, a jakość zdjęć!

profesjonalna sesja zdjęciowa, sesja_wizerunkowa_trenera_personalnego sesja portretowa sesja sportowa sesja kulturysty mięśnie kaloryfer, sesja sportowa wrocław

Indywidualna sesja zdjęciowa Wrocław – sesja sportowa na siłowni

Dodam tylko, że nie jest to efekt manipulacji Photoshopem. 90% efektu widocznego na moich zdjęciach powstaje w aparacie przy użyciu odpowiedniego sprzętu oświetleniowego i możesz go kontrolować na bieżąco podczas sesji. Pozostałe 10%, czyli obróbka ma na celu tylko podkreślenie tego co udało się uchwycić podczas sesji.

Profesjonalna sesja sportowa – wyróżnij się!

Bez względu na to, w jakiej branży się poruszacie, potrzebujecie profesjonalnych zdjęć. No właśnie, ale co to znaczy, że zdjęcia są profesjonalne?

profesjonalna sesja zdjęciowa, sesja_wizerunkowa_trenera_personalnego sesja portretowa sesja sportowa sesja kulturysty mięśnie kaloryfer wrocław

Profesjonalne zdjęcia wyróżniają się odpowiednio dobranym do okoliczności światłem. W przypadku trenera personalnego, instruktora fitness lub crossfit czy kulturysty działającego w szeroko pojętej branży sportowej, światło musi uwydatniać mięśnie i sylwetkę. Osoba sfotografowana przy użyciu specjalistycznego oświetlenia będzie wyglądała znacznie lepiej niż w warunkach zastanych. Takie światło wydobędzie ją z tła i podkreśli jej charakter. Kreując nasz wizerunek, musimy wzbudzać zaufanie i być wiarygodnymi w tym, co robimy. Nic nie wzbudza większego zaufania niż własne osiągnięcia, którymi możemy się pochwalić.

Profesjonalne zdjęcie – czyli jakie? – profesjonalna sesja dla kulturysty

Kolejnym czynnikiem decydującym o tym, czy zdjęcie wykonane na sesji sportowej wygląda profesjonalnie, jest użyty sprzęt i umiejętności fotografa. Odpowiednio dobrane obiektywy i perspektywa, z której fotografuję moich klientów, powodują, że zdjęcia pozbawione są niekorzystnie wyglądających zniekształceń, a fotografowane osoby wyglądają po prostu dobrze. Tło komponuje się z fotografowaną osobą i nadaje charakteru całej stylizacji.

profesjonalna sesja zdjęciowa, sesja_wizerunkowa_trenera_personalnego, wrocław

Gdzie wykonać profesjonalną sesję fotograficzną dla trenera personalnego?

Sportową sesję wizerunkową można wykonać w miejscu pracy sportowca, który chce wykonać dla siebie i swojego biznesu kilka zdjęć sportowych. W przypadku trenera personalnego, instruktora fitness czy crossfit, a nawet kulturysty sesję wizerunkową wykonuję na siłowni lub w sali przeznaczonej do fitnessu.

We Wrocławiu jest mnóstwo siłowni. Jeśli jesteś trenerem personalnym, na pewno współpracujesz już z którąś z nich. Znasz każdy kąt swojego ulubionego klubu fitness, prawda? Spędzasz tam sporo czasu i na pewno czujesz się tam dobrze. Co więcej, dzisiejsze siłownie, nie przypominają tych sprzed wielu lat. To najczęściej ciekawie zaprojektowane i zaaranżowane przestrzenie do ćwiczeń, a więc stanowią świetne tło do zdjęć. Wyposażenie siłowni to również źródło świetnych „gadżetów”, które urozmaicą sesję na siłowni i uwiarygodniają Cię jako trenera. Zdjęcia przy maszynach treningowych, z hantlami, na ławeczce do wyciskania sztangi, to tylko niektóre z możliwości, jakie mamy.

Nie masz możliwości skorzystania z siłowni w której na co dzień pracujesz? Nic nie szkodzi. Mam zaprzyjaźnioną siłownię, gdzie wykonam dla Ciebie profesjonalna sesja zdjęciowa. Kolejnym rozwiązaniem jest wynajęcie studia na 2 godziny.

Czy profesjonalne zdjęcia sportowe zawsze powstają w studio fotograficznym?

Czy taką sesję można wykonać w studio fotograficznym? Pewnie, ale nie ma takiej konieczności. Wszystko, co nam potrzebne, a nawet więcej znajdziemy na siłowni. Zwykle umówienie się na odpowiednią godzinę, tak, by sesja nie kolidowała z zajęciami oraz uzyskanie zgody kierownictwa klubu fitness, nie jest problemem. Przecież znasz tam wszystkich i zawsze można się dogadać. Nie masz takiego miejsca? Nie mieszkasz we Wrocławiu? To też żadna przeszkoda. Mam zaprzyjaźnioną siłownię i jeśli nie uda Ci się zdobyć pozwolenia na fotografowanie w Twoim klubie fitness, to zrobimy ją właśnie tam. Oto jedno ze zdjęć tam powstałych:

profesjonalna sesja fotograficzna wrocław sesja sportowa sesja trenera personalnego

Zauważ, że miejsce jest tylko dopełnieniem całości. Cała uwaga oglądających jest skupiona na osobie ćwiczącej – właśnie za sprawą umiejętnego oświetlania sylwetki.

Jak to możliwe, że mogę uzyskiwać takie efekty bez profesjonalnego studia?

Odpowiedź jest krótka. Mam do dyspozycji mobilne studio, m.in. sprzęt oświetleniowy, mobilne lampy błyskowe, dzięki czemu zdjęcia mogę kreować w dowolnych warunkach. Bo czymże jest studio fotograficzne? To pusta przestrzeń, którą wypełniamy sprzętem oświetleniowym i gadżetami. Możemy też skorzystać z publicznie dostępnych przestrzeni, nowoczesne budynki i ich otoczenie mogą stanowić świetne tło do różnego rodzaju sesji biznesowych.

sesja_wizerunkowa_trenera_personalnego sesja portretowa sesja sportowa sesja kulturysty mięśnie kaloryfer, wrocław

Jakie zdjęcia powstają podczas sesji sportowej? Sesja fitness – jakie otrzymam zdjęcia?

Podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej wykonuję szereg różnych ujęć. Zwykle są to zarówno zdjęcia całej sylwetki, jak i zbliżenia i ujęcia portretowe. Dobrze jest wykonać kilka fotografii, pokazujących wykonywaną pracę. Zdjęcia w ruchu nie tylko pozwalają się rozluźnić fotografowanej osobie, ale również świetnie się nadają do publikacji w serwisach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram.

profesjonalna sesja zdjęciowa, sesja_wizerunkowa_trenera_personalnego sesja portretowa sesja sportowa sesja kulturysty mięśnie kaloryfer, wrocław

Ale ja nie potrafię pozować! Co wówczas, gdy nie mam doświadczenia przed obiektywem?

Brak doświadczenia to słaba wymówka! Chcesz się wyróżnić? Działaj!

Dla nieśmiałych mam również dobrą wiadomość. Większość osób, która staje przed moim obiektywem, nie ma doświadczenia w byciu fotografowanym. Pracuję również jako fotograf ślubny i na co dzień stykam się z ludźmi, którzy nie są profesjonalnymi modelami. Adam, którego zdjęcia właśnie oglądacie, nigdy wcześniej nie wykonywał profesjonalnej sesji portretowej.

Rolą fotografa, jest wydobyć to, co najlepsze z sylwetki fotografowanej osoby. Nawet jeśli na początku brak Ci pewności siebie to podczas sesji, poprzez kreowanie odpowiedniej atmosfery, staramy się zgubić zdenerwowanie tak, by nie było go widać na zdjęciach. Właśnie dlatego sesja nie może trwać 10 minut. Dajemy sobie czas i choć na początku będzie Ci towarzyszyć zdenerwowanie, to już po kilkunastu minutach będzie zdecydowanie lepiej.

sesja_wizerunkowa_trenera_personalnego sesja portretowa sesja sportowa sesja kulturysty mięśnie kaloryfer

sesja_wizerunkowa_trenera_personalnego sesja portretowa sesja sportowa sesja kulturysty mięśnie kaloryfer, wrocław

Ile kosztuje profesjonalna sesja zdjęciowa? Zapytaj o cennik!

Cena profesjonalnej sesji portretowej jest zależna od ilości zdjęć, na które się zdecydujecie. Podczas sesji portretowej wykonuję więcej ujęć, z których później możecie wybrać interesującą Was ilość. Minimalna ilość zdjęć, od której podejmuję się wykonania sesji we Wrocławiu i okolicy to 20 sztuk. By otrzymać szczegółową wycenę oraz by umówić się na konkretny termin, zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego.

Pamiętaj, że taka profesjonalna sesja zdjęciowa to inwestycja i dobra forma reklamy. Koszt takiej indywidualnej sesji biznesowej wrzucisz sobie w koszty prowadzenia działalności i wcale go nie odczujesz. A zdjęcia zostaną na lata.

 

Vouchery i karty podarunkowe na profesjonalną sesję zdjęciową

Znasz kogoś, kto ucieszyłby się z takiej sesji? Masz w rodzinie sportowca? Czy wśród Twoich znajomych jest ktoś, kto mógłby skorzystać z profesjonalnej sesji sportowej? Szykuje się dobra okazja? A może zrzutka z okazji wieczoru kawalerskiego, trzydziestki, czterdziestki, urodzin? Podaruj Voucher!

Indywidualna sesja zdjęciowa Wrocław – sesja na siłowni na prezent!

Taka karta podarunkowa to również świetny prezent dla nieśmiałych znajomych, którzy sami nie odważą się, by zdecydować się na sesję zdjęciową! Zaproszenie na sesję – podaruj komuś bliskiemu, do wyboru sesja fitness, sesja sportowa, sesję trenera personalnego, sesja kulturystyczna, sesja sportowa w parku, indywidualna sesja zdjęciowa, z której ucieszy się każdy, kto dba o swoją sylwetkę i sport ma we krwi. Profesjonalna sesja zdjęciowa dla każdego!