Dobre zdjęcia na Tindera, to w zasadzie konieczność, jeśli szukasz w Internecie swojej drugiej połówki. Randkowanie online rządzi się swoimi prawami. Na portalach randkowych konkurencja jest spora, więc warto się wyróżnić z tłumu. Jeśli doskwiera Ci samotność i chcesz zwiększyć swoją szansę na miłość, zapewne kierujesz swoje kroki w stronę aplikacji randkowych i innych miejsc w sieci, które umożliwiają poznanie nowych osób.

Nie łatwo jest osiągnąć sukces na Tinderze czy innym portalu randkowym, dlatego mam dla Ciebie radę! Zwiększ swoją szansę na sukces i szansę na miłość skutecznymi profesjonalnymi zdjęciami portretowymi!

sesja na Tinder, sesja na portale randkowe, Wrocław, fotograf portretowy

Michał Lis – fotograf portretowy Wrocław

Jeśli jesteś ciekawy na czym polegają męskie sesje portretowe, koniecznie obejrzyj poniższy film:

Z filmu dowiesz się: Gdzie odbywają się męskie sesje portretowe? Jak światło wpływa na ostateczny efekt? Kiedy możemy umówić się na sesje? Jakie są plusy i minusy wyboru różnych miejsc na sesję? Jak się przygotować do sesji pod kątem ubioru? Jak długo trwa męska sesja portretowa? Jaki jest przebieg sesji? Ile zdjęć otrzymasz? Ile zdjęć powstanie podczas sesji? Kto i w jaki sposób wybiera zdjęcia z sesji? W jaki sposób otrzymasz gotowe zdjęcia? Jaki jest czas realizacji i przekazania gotowych zdjęć? Na czym polega obróbka zdjęć? Jakie typy ujęć wykonam dla Ciebie podczas sesji? Gdzie możesz znaleźć opinie na temat współpracy ze mną?

Cześć! Nazywam się Michał Lis i od 2013r profesjonalnie zajmuję się robieniem zdjęć. Doświadczenie w portretowaniu ludzi zdobywałem już od samego początku swojej przygody z fotografią, która zaczęła się od fotografowania ślubów i wesel. Fotograf ślubny to „wielozadaniowiec”, który musi sobie radzić w wielu dziedzinach fotografii.

W ciągu jednego dnia profesjonalny fotograf ślubny musi w reportażu opowiedzieć historię miłosną dwojga ludzi, wykonać pozowane portrety z bliskimi, pokazać miejsca, w których odbędzie się ślub i wesele, sfotografować detale i dekoracje, a także złapać wiele świetnych momentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pracując w trudnych warunkach, zdobyłem doświadczenie niezbędne w pracy portrecisty.

Najważniejsze jest to, że fotograf ślubny pracuje z ludźmi, którzy nigdy wcześniej nie mieli profesjonalnej sesji, a więc w krótkim czasie musi zdobyć ich zaufanie, zadbać o dobrą atmosferę i nie narzucając się, w piękny sposób ich sfotografować w miejscu, w którym właśnie się znajduje. Nie mając wpływu na tak wiele elementów, dużo trudniej o dobre zdjęcia.

Na szczęście na profesjonalnej sesji portretowej mogę w pełni kontrolować proces powstawania zdjęć i dołożyć wszelkich starań, by Twój wizerunek na zdjęciach był najlepszą wersją Ciebie. To od zawsze było moją misją. Pokazać fotografowanych przeze mnie ludzi w najlepszym możliwym świetle.

Jak mi to wychodzi? Sprawdź opinie na mój temat w Google!

Polecam wszystkim współpracę z Michałem Lisem. Jest on bardzo zaangażowany. Świetnie kadruje. Czuje światło. Ma też rzetelne, „rzemieślnicze” podejście. Najważniejszym jednak atutem Michała jest wyczucie „naturalności” podczas portretowania. Widziałem to w zdjęciach z jego galerii. Widzę to na moich portretach. Dodam że mam wykształcenie plastyczne.

Jakub

Sesja wizerunkowa na luzie, szybko złapaliśmy kontakt. Michał poprowadził sesje wzorowo, polecam i pewnie jeszcze wrócę na wiosnę.

Paweł

Robiłem u Pana Michała męską sesję fotograficzną. Bardzo profesjonalne podejście ale również dużo śmiechu i dobrej zabawy podczas sesji. Jestem bardzo zadowolony ze zdjęć i obróbki, bardzo polecam!

Zen Zenny

Polecam każdemu, pełen profesjonalizm !
„Luźna” atmosfera oraz pomoc w pozowaniu naprawdę mega. 10/10

Tomasz

Po co mi sesja na portal randkowy? – fotograf Wrocław i okolice 

Jeśli szukasz miłości w sieci, to zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że oprócz Tindera, w Internecie jest wiele innych portali randkowych i aplikacji. Według portalu: benchmark.pl najbardziej popularne z nich w 2022r w Polsce to: Badoo, eDarling, Sympatia oraz Fotka. Wszystkie te aplikacje i portale dają możliwość dodawania zdjęć do profili.

Skuteczna i profesjonalna sesja na portal randkowy to jedno z rozwiązań, które może zwiększyć Twoją szansę na sukces. Profil bez awatara, czyli de facto, bez Twojego wizerunku utrwalonego na fotografii nie wzbudza zaufania. Równie małe szanse mają profile wyposażone wyłącznie w selfi wykonane w kiepskim świetle i przypadkowym miejscu. Musisz zdać sobie sprawę z tego, że ocena osoby, na portalach randkowych odbywa się głównie przez zdjęcia. Atrakcyjność potencjalnego kandydata na partnera widziana jest przez pryzmat zdjęć, które umieścisz.

Jeśli traktujesz sprawę poważnie, powinieneś zadbać o swój wizerunek, korzystając z usług profesjonalnego fotografa portretowego. Skuteczne zdjęcia na Tindera, to takie, które działają i zwiększają liczbę kliknięć w Twój profil, oraz liczbę dopasowań. (matches).

Umów się na sesję!

O dobrym wrażeniu słów kilka – fotograf portretowy Wrocław

Prawda jest taka, że każdy z nas na początkowym etapie znajomości kieruje się głównie wyglądem. Czy tego chcemy, czy nie, w relacjach liczy się pierwsze wrażenie. Co gorsza, mówi się, że dobre wrażenie można zrobić tylko raz.

Przyjrzyjmy się uważnie mechanizmowi wyboru kandydatów czy kandydatek na drugą połówkę na popularnym portalu Tinder. Już dzięki pobieżnej obserwacji, możemy zauważyć, że decyzja o tym, czy przesuniemy zdjęcie w prawo, czy w lewo, podejmowana jest błyskawicznie.

Profesjonalne zdjęcia na profil na Tindera zwiększają Twoje szanse na bycie zauważonym lub choćby nieodrzuconym już na wstępnym etapie wirtualnej znajomości.

sesja na Tinder, sesja na portale randkowe, Wrocław, fotograf portretowyTypowe błędy na portalach randkowych związane ze zdjęciami według Skylum.com

W 2020 roku portal Skylum.com przeprowadził ciekawą ankietę dotyczącą znaczenia zdjęć dodawanych na portalach randkowych. Badanie zostało przeprowadzone online na próbie 3 681 dorosłych (powyżej 18 lat). 1 030 z nich używało w przeszłości usług randkowych w sieci, aby znaleźć partnera lub partnerkę.

Niektóre badania sugerują, że wystarczy ułamek sekundy, aby uzyskać pierwsze wrażenie o kimś, a w randkach online taki czas wystarczy tylko na to by spojrzeć na zdjęcie. Czy to tylko moje zdanie? Sprawdźmy, czy moje twierdzenia mają poparcie w statystykach.

sesja na Tinder, sesja na portale randkowe, Wrocław, fotograf portretowyJeśli chodzi o odbiór i ocenę profili na portalach randkowych przez ich użytkowników, oraz o pierwsze wrażenie, wyniki badania firmy Skylum sugerują, że aż 58% ludzi nigdy nie połączy się z kimś, kto nie ma zdjęcia. 25% z nich uważa, że dobre zdjęcie na portal randkowy pozytywnie świadczy o osobie i oznacza, że traktujemy sprawę poważnie i zależy nam na randkach.

Jeśli chodzi o przesuwanie w prawo (swiping right) na Tinderze (lub połączenie się z kimś w innej usłudze), 38% ludzi powiedziało, że im lepsze zdjęcia, tym bardziej prawdopodobne jest połączenie się. Wyniki badania wskazują również, że 43% ludzi uważa, że może lepiej poznać cechy osobowości kogoś na podstawie jego zdjęć.

Dobrze, wiemy już zatem, że zdjęcia są ważne, w takim razie, czego należy się wystrzegać? Jakich błędów nie popełniać wstawiając zdjęcia na portale randkowe? Jakie zdjęcia na Tindera są passé?

Zobaczmy jakie jeszcze są najczęstsze powody braku chęci połączenia się z inną osobą na Tinderze w kontekście zdjęć:

 • 34% zła jakość zdjęć
 • 33% zdjęcia z kimś, kto mógł być byłym partnerem
 • 31% użycie filtrów (np. z Instagrama, Facebooka, Snapchata itp.)
 • 31% kilka tych samych zdjęć
 • 29% zdjęcia grupowe z innymi osobami
 • 26% zakrywanie twarzy innych osób, które pojawiają się na zdjęciach (np. przez emoji, naklejki itp.)
 • 23% zdjęcia w lustrze/selfie w siłowni
 • 20% zdjęcia tylko twarzy
 • 19% zdjęcia z egzotycznym zwierzęciem, które nie należy do osoby ze zdjęcia

Jak widać z powyższych danych, single poszukujący partnerów na portalach randkowych mają konkretne wymagania i sprecyzowane preferencje co do zdjęć.

sesja na Tinder, sesja na portale randkowe, Wrocław, fotograf portretowyJakie zdjęcia na Tindera? Na co zwrócić uwagę? Dobra sesja zdjęciowa na Tindera.

Wystawiając ogłoszenie na portalu randkowym, prezentujemy swoją kandydaturę i podobnie jak w CV podczas szukania pracy, chcemy pokazać się z najlepszej strony. Nawet jeśli jesteś fanem muzyki metalowej, to przecież nie przyjdziesz na rozmowę o pracę ubrany jak na koncert rockowy, prawda? Na pokazanie swoich zainteresowań i upodobań jeszcze przyjdzie czas. Dlatego aby zrobić skuteczne zdjęcia na Tindera, warto pamiętać o kilku rzeczach:

1. UBIÓR – SESJA NA PORTAL RANDKOWY

Jak się ubrać na sesję zdjęciową na Tindera?

Ubierz się elegancko. Mimo że portale randkowe nie wymagają tak formalnego podejścia, tak jak fotografia biznesowa czy wizerunkowa, to uważam, że klasyka obroni się w każdej sytuacji.

Nie znam mężczyzny, który wyglądałby źle w eleganckiej koszuli. Dlatego postaw na klasykę! Unikaj ubioru, który ozdobiony jest krzykliwymi nadrukami, czy grafikami lub napisami.

Chcemy przyciągnąć uwagę do Twojej twarzy i Twojej sylwetki. Oczywiście poza formalnymi strojami, możesz zabrać ze sobą kilka mniej formalnych ubiorów. Pozwoli to nam urozmaicić zdjęcia.

sesja na Tinder, sesja na portale randkowe, Wrocław, fotograf portretowy2. ŚWIATŁO – TINDER ZDJĘCIE PROFILOWE

Odpowiednie oświetlenie twarzy to podstawa. Dobry fotograf portretowy będzie w stanie ocenić jaki rodzaj oświetlenia sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojej twarzy. Jednym będzie bardziej pasowało płaskie, frontowe i jednolite oświetlenie, dla innych lepszy efekt da światło skierowane z boku, tworzące światłocień.

męska sesja portretowa wrocław3. TŁO DO ZDJĘĆ – SESJA NA PORTAL RANDKOWY

Jednolite tło na sesji portretowej to kluczowa sprawa. Tak jak w przypadku ubioru, wybierając to, co znajdzie się w tle, należy pamiętać, by nie rywalizowało ono z fotografowaną osobą. Na pewno kojarzysz zdjęcia dziewczyn z Internetu wykonywane do lustra.

W tle widać często bałagan, lub inne osoby, bo osoby fotografujące są tak skupione na swojej twarzy, że zapominają o tym, co znajduje się za ich plecami. Zdjęcia w przypadkowych miejscach, też wyglądają niekorzystnie. Nieuporządkowanie tła to częsty błąd początkujących fotografów.

4. MIMIKA NA SESJI NA TINDERA

Przyjemny wyraz twarzy i pozytywna energia są zaraźliwe! Uśmiechnięci ludzie zawsze wyglądają dobrze! Prezentowanie otwartej i przyjaznej postawy zawsze przyciąga wzrok. Nikt nie ma przyjemności w obcowaniu z osobą negatywnie nastawioną do innych.

Nawet jeśli na co dzień nie chodzisz z przyklejonym uśmiechem, to na zdjęciu warto pokazać dawkę pozytywnych emocji! Oczywiście podczas sesji, wykonamy również zdjęcia z poważną lub zamyśloną miną oraz takie, na których nie patrzysz bezpośrednio w obiektyw aparatu.

sesja na Tinder, sesja na portale randkowe, Wrocław, fotograf portretowyTakie zdjęcia bez uśmiechu, w zamyśleniu, a szczególnie takie, na których nie patrzysz w obiektyw będą budowały atmosferę tajemniczości i zaciekawienia ze strony potencjalnych kandydatek na partnerkę. Niektóre badania zachowania internetowych randkowiczek sugerują, że najchętniej klikają one właśnie zdjęcia z nutką tajemniczości. Singielki na portalach randkowych chętniej przesuwają w prawo zdjęcia mężczyzn, którzy skrywają jakąś tajemnicę poprzez brak kontaktu wzrokowego.

Zdjęcia na tindera - sesja na portal randkowy Wrocław

5. RÓŻNORODNE ZDJĘCIA NA TINDERA

Zgodnie z tym, czego dowiedzieliśmy się z badania Skylum.com, profil randkowy powinien zawierać różnorodne zdjęcia. Dlatego nie można ograniczać się tylko do zdjęć samej twarzy.

Potencjalne partnerki chcą również zobaczyć Twoją całą sylwetkę.  Dobry fotograf portretowy, zadba o odpowiednie, naturalne pozy do zdjęć i poinstruuje Cię jak się ustawić, a także co zrobić z rękami niezależnie od tego czy stoisz czy znajdujesz się w pozycji siedzącej.

Na sesji portretowej powstaną różnorodne zdjęcia na Tindera i na pewno uda Ci się spośród nich wybrać ciekawe i zróżnicowane zestawienie ujęć, które działają i skutecznie przyciągają uwagę singielek na portalach randkowych.

Podsumowując

Podczas każdej sesji portretowej, takiej jak zdjęcia na Tindera, zarówno ubiór jaki światło, a także tło i emocje są bardzo istotne. Zdjęcia na tindera powinny być zróżnicowane pod względem póz oraz ukazywać nie tylko portrety ale również całą sylwetkę.

Fotograf profesjonalista kierując się swoim doświadczeniem, będzie kontrolował te wszystkie zmienne, by efekt był możliwie najlepszy. Teraz już wiesz jakie zdjęcia dodać na Tindera lub inaczej rzecz ujmując, jak powinna wyglądać dobra i skuteczna sesja na portal randkowy.

Męska sesja portretowa Wrocław neony

Jak zrobić fajne zdjęcia na Tindera? Skorzystaj z usług profesjonalnego fotografa!

Co prawda przyzwoity efekt, jeśli chodzi o oświetlenie twarzy, a nawet dobór odpowiedniego tła, uda Ci się osiągnąć samemu, wykonując autoportret, to już wydobycie odpowiedniego wyrazu twarzy, nie będzie takie łatwe. Dlatego, jeśli chcesz mieć atrakcyjne zdjęcie profilowe, które skutecznie przyciągnie uwagę płci przeciwnej, powinieneś skierować swoje kroki w stronę profesjonalisty. Sesja zdjęciowa na Tindera może być najszybszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem problemu braku zainteresowania ze strony singielek na portalach randkowych. Dobry fotograf portretowy wykona zdjęcia, które nie tylko będą robiły dobre wrażenie, ale również wzbudzą zainteresowanie kobiet na portalach i w aplikacjach randkowych. Takie zdjęcia będą potwierdzeniem, Twoich szczerych intencji i zaangażowania w poszukiwanie swojej drugiej połówki.

sesja na Tinder, sesja na portale randkowe, Wrocław, fotograf portretowy
Sesja w studio czy w plenerze? Gdzie zrobić profesjonalne zdjęcia na Tindera?

Tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi. W okresie jesienno-zimowym wygodniej będzie zorganizować taką sesję w studio fotograficznym we Wrocławiu, natomiast sesja w mieście lub sesja w parku są równie dobrym pomysłem, gdy za oknem jest przyjemna pogoda. Dobry fotograf portretowy potrafi korzystać zarówno ze światła naturalnego jak i z oświetlenia błyskowego, które pozwala mu kreować dowolny klimat na zdjęciach, niezależnie od pogody.

Fotografując w plenerze, poza naturalnym tłem z zielenią można się pokusić o wykorzystanie różnorakich ścian nowoczesnych budynków i innych elementów architektonicznych, które mogą urozmaicić ujęcie na Tindera. Świetne zdjęcia portretowe na Tindera można również zrobić w świetle naturalnym i to zarówno w pochmurny, jak i w słoneczny dzień. Najlepszą porą na klimatyczne zdjęcia na portale randkowe w słoneczny dzień będą godziny w okolicach wschodu i zachodu słońca. Wtedy światło jest najlepsze i można uzyskać wręcz magiczne efekty.

zdjęcia na tindera w plenerze

zdjęcia na tindera w plenerze

zdjęcia na tindera w plenerze

Czas trwania sesji portretowej

Pewnie nurtuje Cię, ile czasu trwa sesja portretowa oraz jak długo będziesz fotografowany podczas sesji na Tinder? Niezależnie od tego ile zdjęć na Tindera finalnie wybierzesz, sesja będzie trwała minimum godzinę, ale nie dłużej niż dwie. Z doświadczenia wiem, że dłuższe sesje bywają męczące. W ciągu dwóch godzin jesteśmy w stanie wykreować wiele różnych portretów. Powstaną zdjęcia całej sylwetki oraz typowe ujęcia portretowe, wykonane z bliska. Możesz wziąć ze sobą kilka rzeczy na przebranie lub np. kurtkę albo płaszcz, które można narzucić na koszulę, by w ten sposób urozmaicić zdjęcia.


Gdzie robię sesje na portale randkowe? Fotograf Wrocław

Obecnie moim miejscem zamieszkania jest Oleśnica, koło Wrocławia, na dolnym śląsku. Wrocław to świetne miejsce do zdjęć. Nie ważne czy zdecydujesz się na sesję w plenerze w mieście, czy w parku, lub nawet w studio fotograficznym, mamy wiele opcji do wyboru. Świetne i interesujące fotografie możemy zrobić w Parku Szczytnickim, w Parku Południowym lub w Parku Pawłowickim. W okolicach Wrocławia również jest wiele świetnych miejsc. Możemy zrobić sesję w lesie lub w innym miejscu. Jeśli jeździsz na motocyklu lub chcesz również zdjęcia z samochodem, to również możemy je wykonać podczas sesji na portale randkowe.

 

Zdjęcia na Tindera – cena

Śmiało! Napisz do mnie! Zwiększ swoją szansę na sukces na Tinderze! Jeśli interesuje Cię cennik na taką sesję portretową, skontaktuj się ze mną! Wspólnie ustalimy dogodny termin i miejsce wykonania sesji. Działam we Wrocławiu i w okolicy, między innymi w Oleśnicy. Wiosną i w lecie preferuję sesje w parku lub sesje w lesie, ale możemy wykonać również zdjęcia studyjne.

sesja na Tinder, sesja na portale randkowe, Wrocław, fotograf portretowyDla kogo jest sesja na Tindera? Profesjonalne zdjęcia profilowe na randki | Fotograf we Wrocławiu

Sesja na portal randkowy to opcja dla osób, które poważnie traktują swoją obecność na portalach randkowych, takich jak Badoo, Tinder, Academic Singles, iDates, Be2, Fotka, Sympatia czy eDarling. Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe pomogą wyróżnić się z tłumu i zwiększą szansę na sukces na portalu randkowym.

Fotografia dla singli – zdjęcia na aplikację randkową

Fotograf portretowy, taki jak Michał Lis, może pomóc w zrealizowaniu takiej sesji i uwiecznieniu najlepszego wizerunku. Doświadczenie w portretowaniu ludzi i umiejętność szybkiego zdobywania zaufania zapewnią zdjęcia, które oddają Twoją osobowość i pozwolą zwrócić na siebie uwagę potencjalnych partnerek. Moja rada, ulepszanie swojego profilu randkowego zacznij od dobrych zdjęć! Sesje wizerunkowe Wrocław! Zapraszam!

Sesja Tinder – Zobacz też inne sesje, jakie wykonuję:

Umów się na sesję!

ALBO NAPISZ DO MNIE!

  *kiedy orientacyjnie chcesz wykonać sesję