Zdjęcia na Tindera, to w dzisiejszych czasach konieczność, jeśli szukasz w Internecie swojej drugiej połówki. Konkurencja jest spora, więc warto się wyróżnić z tłumu. Jeśli doskwiera Ci samotność i chcesz zwiększyć swoją szansę na miłość, zapewne kierujesz swoje kroki w stronę portali randkowych i innych miejsc w sieci, które umożliwiają poznanie nowych osób. Nie łatwo jest osiągnąć sukces na Tinderze czy innym portalu randkowym, dlatego mam dla Ciebie radę! Zwiększ swoją szansę na sukces i szansę na miłość profesjonalnymi zdjęciami portretowymi!

sesja na Tinder, sesja na portale randkowe, Wrocław, fotograf portretowy

sesja na portale randkowe, sesja Wrocław, Tinder, portale randkowe

Po co mi sesja na portal randkowy – fotograf Wrocław i okolice

W sieci oprócz Tindera jest wiele innych portali randkowych i aplikacji. Wśród najbardziej polecanych są: Academic Singles, iDates, Be2 czy eDarling  Sesja na portal randkowy to naturalna kolej rzeczy. Profil bez awatara, czy, innymi słowy, Twojego wizerunku utrwalonego na fotografii nie wzbudza zaufania. Selfi z ręki w kiepskim świetle też nie załatwi sprawy należycie. Jeśli traktujesz sprawę poważnie, powinieneś zadbać o swój wizerunek, korzystając z usług profesjonalnego fotografa portretowego.

O dobrym wrażeniu słów kilka – fotograf portretowy Wrocław

Nie oszukujmy się. Każdy z nas na początkowym etapie znajomości kieruje się głównie wyglądem. Czy tego chcemy, czy nie, liczy się pierwsze wrażenie. Co gorsza, mówi się, że dobre wrażenie można zrobić tylko raz. Przyjrzyjmy się uważnie mechanizmowi wyboru kandydatów czy kandydatek na drugą połówkę na popularnym portalu Tinder. Już dzięki pobieżnej obserwacji, możemy zauważyć, że decyzja o tym, czy przesuniemy zdjęcie w prawo, czy w lewo, podejmowana jest błyskawicznie. Profesjonalne zdjęcia na Tindera zwiększają Twoje szanse na bycie zauważonym lub choćby nieodrzuconym już na wstępnym etapie wirtualnej znajomości.

Jakie zdjęcia na Tindera? Na co zwrócić uwagę?

Wystawiając ogłoszenie na portalu randkowym, prezentujemy swoją kandydaturę i podobnie jak w CV podczas szukania pracy, chcemy pokazać się z najlepszej strony. Nawet jeśli jesteś fanem muzyki metalowej, to przecież nie przyjdziesz na rozmowę o pracę ubrany jak na koncert rockowy, prawda? Na pokazanie swoich zainteresowań i upodobań jeszcze przyjdzie czas. Dlatego zabierając się do wykonania zdjęcia na Tindera, warto pamiętać o kilku rzeczach:

UBIÓR – SESJA NA PORTAL RANDKOWY

Ubierz się elegancko. Mimo że portale randkowe nie wymagają tak formalnego podejścia, tak jak fotografia biznesowa czy wizerunkowa, to uważam, że klasyka obroni się w każdej sytuacji. Nie znam mężczyzny, który wyglądałby źle w eleganckiej koszuli. Dlatego postaw na klasykę! Unikaj ubioru, który ozdobiony jest krzykliwymi nadrukami, czy grafikami lub napisami. Chcemy przyciągnąć uwagę do Twojej twarzy i Twojej sylwetki.

ŚWIATŁO, A ZDJĘCIA NA TINDER

Odpowiednie oświetlenie twarzy to podstawa. Dobry fotograf portretowy będzie w stanie ocenić jaki rodzaj oświetlenia sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojej twarzy. Jednym będzie bardziej pasowało płaskie, frontowe i jednolite oświetlenie, dla innych lepszy efekt da światło skierowane z boku, tworzące światłocień.

męska sesja portretowa wrocławTŁO DO ZDJĘĆ – SESJA NA PORTAL RANDKOWY

Jednolite tło na sesji portretowej to kluczowa sprawa. Tak jak w przypadku ubioru, wybierając to, co znajdzie się w tle, należy pamiętać, by nie rywalizowało ono z fotografowaną osobą. Na pewno kojarzysz zdjęcia dziewczyn z Internetu wykonywane do lustra. W tle widać często bałagan, bo osoby fotografujące są tak skupione na swojej twarzy, że zapominają o tym, co znajduje się za ich plecami. Zdjęcia w przypadkowych miejscach, też wyglądają niekorzystnie. Nieuporządkowanie tła to częsty błąd początkujących fotografów.

MIMIKA NA SESJI NA TINDERA

Przyjemny wyraz twarzy i pozytywna energia są zaraźliwe! Uśmiechnięci ludzie zawsze wyglądają dobrze! Prezentowanie otwartej i przyjaznej postawy zawsze przyciąga wzrok. Nikt nie ma przyjemności w obcowaniu z ponurakiem. Nawet jeśli na co dzień nie chodzisz z przyklejonym uśmiechem, to na zdjęciu warto pokazać dawkę pozytywnych emocji!

Zdjęcia na tindera - sesja na portal randkowy Wrocław

Jesteś twardzielem i nie lubisz okazywać emocji? Nie wierzę, że na co dzień masz ponurą twarz. Każdy z nas miewa przebłyski radości, dlatego uśmiech na zdjęciach zawsze się sprawdza. Czasem wystarczy, by był on subtelny, a innym razem pełny uśmiech będzie lepiej odzwierciedlał wizerunek danej osoby. Tutaj już rola fotografa portretowego, by odpowiednio ocenił sytuację i wydobył, to co najlepsze.

Skwaszona lub wystraszona mina to nie jest dobra reklama Twojej osoby. Rozumiem, że bardzo chcesz znaleźć dla siebie partnera lub partnerkę, ale nie pokazuj w ten sposób swojej desperacji! Pamiętaj, że komunikat, jaki wysyłasz swoją postawą i mimiką przyciąga podobne emocje. Na sesji portretowej wykonamy wiele wariantów zdjęć i na pewno wspólnie uda nam się wybrać ciekawe zestawienie ujęć.

Podsumowując

Podczas każdej sesji portretowej, takiej jak zdjęcia na Tindera, zarówno ubiór jak światło, czy tło, a przede wszystkim emocje, grają pierwsze skrzypce. Fotograf portretowy kierując się swoim doświadczeniem, będzie kontrolował te wszystkie zmienne, by efekt był możliwie najlepszy. Teraz już wiesz jakie zdjęcia dodać na Tindera lub inaczej rzecz ujmując, jak powinna wyglądać sesja na portal randkowy.

Męska sesja portretowa Wrocław neony

Jak zrobić fajne zdjęcia na Tindera? Skorzystaj z usług profesjonalnego fotografa!

Co prawda przyzwoity efekt, jeśli chodzi o oświetlenie twarzy, a nawet dobór odpowiedniego tła, uda Ci się osiągnąć samemu, to już wydobycie odpowiedniego wyrazu twarzy, nie będzie takie łatwe. Dlatego, jeśli traktujesz sprawę poważnie, powinieneś lub powinnaś skierować swoje kroki w stronę profesjonalisty. Dobry fotograf portretowy wykona zdjęcia, których nie będziesz się wstydzić i które będą robiły dobre wrażenie. Takie zdjęcia będą potwierdzeniem, Twoich szczerych intencji i zaangażowania.

męska sesja portretowa wrocławSesja w studio czy w plenerze? 

Tutaj nie ma jednej odpowiedzi. W okresie jesienno-zimowym wygodniej będzie zorganizować taką sesję w studio, natomiast sesja w mieście lub sesja w parku są równie dobrym pomysłem, gdy za oknem jest przyjemna pogoda. Dobry fotograf ma ze sobą plenerowe oświetlenie błyskowe, które pozwala mu kreować dowolny klimat na zdjęciach, niezależnie od pogody.

Poza naturalnym tłem z zielenią można się pokusić o różnorakie ściany budynków i innych elementów architektonicznych, które mogą urozmaicić zdjęcia. Zdarzało mi się robić zdjęcia na czarnym tle w plenerze bez użycia tła, to kwestia odpowiedniego oświetlenia. Świetne zdjęcia portretowe można również zrobić w świetle naturalnym i to zarówno w pochmurny, jak i w słoneczny dzień.

zdjęcia na tindera w plenerze

zdjęcia na tindera w plenerze

zdjęcia na tindera w plenerze

Czas trwania sesji portretowej

Pewnie nurtuje Cię, ile czasu trwa sesja portretowa oraz jak długo będziesz fotografowany podczas sesji? Niezależnie od tego ile zdjęć finalnie wybierzesz, sesja będzie trwała minimum godzinę, ale nie dłużej niż dwie. Z doświadczenia wiem, że dłuższe sesje bywają męczące. W ciągu dwóch godzin jesteśmy w stanie wykreować wiele różnych portretów. Powstaną zdjęcia całej sylwetki oraz typowe ujęcia portretowe, wykonane z bliska. Możesz wziąć ze sobą kilka rzeczy na przebranie lub np. kurtkę albo płaszcz, który można narzucić na koszulę, by w ten sposób urozmaicić zdjęcia.

Gdzie robię sesje na portale randkowe? Fotograf Wrocław

Jeśli zastanawiasz się, gdzie można mnie znaleźć, to obecnie mieszkam w Oleśnicy, koło Wrocławia, na dolnym śląsku. Wrocław to świetne miejsce do zdjęć. Nie ważne czy zdecydujesz się na sesję w plenerze w mieście, czy w parku, lub nawet w studio, mamy wiele opcji do wyboru. W okolicach Wrocławia również jest wiele świetnych miejsc. Możemy zrobić sesję w lesie lub w innym miejscu. Jeśli jeździsz na motocyklu lub chcesz również zdjęcia z samochodem, to również możemy je wykonać podczas sesji na portale randkowe.

Zdjęcia na Tindera – cena

Śmiało! Napisz do mnie! Zwiększ swoją szansę na sukces na Tinderze! Jeśli interesuje Cię cennik na taką sesję portretową, skontaktuj się ze mną! Wspólnie ustalimy dogodny termin i miejsce wykonania sesji. Działam we Wrocławiu i w okolicy, między innymi w Oleśnicy. Wiosną i w lecie preferuję sesje w parku lub sesje w lesie, ale możemy wykonać również zdjęcia studyjne.

 

Zobacz też inne sesje, jakie wykonuję: