Naturalna sesja wizerunkowa? Cóż to jest? Sesja biznesowa ma za zadanie promować markę i kreować wizerunek. Jest ona często kojarzona z formalnymi i neutralnymi zdjęciami o profesjonalnym wydźwięku. Ale nie każdy biznes jest przecież taki! Prawda? Jeśli w zdjęciach biznesowych szukasz prawdziwości i autentyczności, to zapraszam do obejrzenia zdjęć z sesji, którą wykonałem dla Eweliny. Taka naturalna kobieca sesja wizerunkowa może Ci się spodobać!

naturalna sesja wizerunkowa wrocław

Naturalna sesja wizerunkowa – pokaż siebie z najlepszej strony!

Media społecznościowe doprowadziły do sytuacji, w której prowadząc biznes odsłaniamy się dla naszych klientów. Szczególnie biznesy zrodzone z pasji, biznesy z branży kreatywnej i usługowej to takie, które chcą pokazać, że stoją za nimi prawdziwi ludzie. Dajemy się więc poznać naszym klientom, oswajamy ich ze sobą, dając im czas na to, by nas poznali. I tutaj na przeciw wychodzi naturalna sesja wizerunkowa. Sesja zdjęciowa, która pokaże Cię w autentyczny sposób! Bez sztywnego pozowania!

naturalna sesja wizerunkowa
Starannie wybierz miejsce na sesję! – fotograf Wrocław

Nie masz przepięknego gabinetu ale chcesz mieć zdjęcia w ładnym miejscu? Wynajmij miejsce na 2-3 godziny! Dobre miejsce na sesję wizerunkową to połowa sukcesu. Choć zawsze powtarzam, że dobre zdjęcia można zrobić wszędzie, to w przypadku zdjęć biznesowych “wszędzie” może nie wystarczyć i by zrobić dobre wrażenie na przyszłych klientach warto zainwestować parę groszy w wynajęcie ładnego wnętrza.

W przypadku sesji Eweliny i branży dietetycznej, wybór padł na Baccaro, studio kulinarne w Łodzi. Już oglądając zdjęcia na www wiedziałem, że to wnętrze świetnie sprawdzi się na sesji. Dlaczego? Ma ono ciekawy, typowy dla Łodzi industrialny wystrój, kilka ścian o różnych kolorach, kącik przy oknie, stoliki i blaty kuchenne oraz multum akcesoriów, które przydały się podczas sesji. Na miejscu okazało się też, że korytarz prowadzący do głównej sali jest biały i udało się wykonać kilka neutralnych ujęć na białym tle. Prawie jak w studio fotograficznym! Takie miejsce daje możliwość wykonania bardzo różnorodny zdjęć. Od portretów na jednolitym tle, aż po ujęcia pokazujące Ewelinę, w ładnym otoczeniu, tematycznie powiązanym z jej branżą.

naturalna sesja wizerunkowa

Na pierwszy ogień poszły zdjęcia w ruchu, czyli takie, które pokazują jakąś czynność. Dużo łatwiej jest pokazać osobę w naturalny sposób, kiedy jest zajęta jakąś czynnością. W zależności od branży można w ten sposób pokazać jak wygląda usługa, którą oferujemy. Taki backstage świetnie działa marketingowo. Ludzie lubią widzieć, na co się piszą i jak zostaną obsłużeni.

naturalna sesja wizerunkowa - zdjęcia biznesowe Wrocław

Zdjęcia biznesowe Wrocław - kreowanie marki osobistej profesjonalnymi zdjęciami

naturalna sesja wizerunkowa

sesja biznesowa Wrocław

sesja biznesowa Wrocław

Naturalna sesja wizerunkowa, może pokazać Cię podczas spędzania czasu wolnego. Pamiętacie co pisałem o poznawaniu Was przez klientów? W dzisiejszych czasach wiele marek łączy pracę z życiem prywatnym do tego stopnia, że dzieli się swoją codziennością z potencjalnymi klientami. Nie każdy się na to decyduje, ale jeśli podoba Ci się taki pomysł, to można go wykonać w profesjonalny sposób. Takie zdjęcia będą świetnie ilustrować codzienne przemyślenia na Instagramie.

sesja biznesowa Wrocław

Naturalna sesja wizerunkowa – przygotuj kilka stylizacji

Mamy więc ciekawe wnętrze na sesję wizerunkową. Fotograf zadba o to, by nie brakowało różnorodnych ujęć. Wykona zarówno portrety z bliska jak i kadry pokazujących całą sylwetkę. By jeszcze bardziej urozmaicić sesję, warto pomyśleć o kilku stylizacjach. Można wystąpić w bardziej formalnych, jak i w swobodnych strojach.

naturalna sesja wizerunkowa

sesja biznesowa Wrocław - sesja biznesowa

Fotograf Wrocław - zdjęcia biznesowe z uśmiechem

sesja biznesowa Wrocław - zdjęcia biznesowe

sesja biznesowa Wrocław

Zaufaj mi – będzie swobodnie!

A teraz najważniejsze! Nie musisz mieć doświadczenia przed obiektywem. Jako fotograf wizerunkowy, na co dzień pracuję z ludźmi, którzy po raz pierwszy stają przed obiektywem aparatu. Moja w tym głowa, by na sesji nie nastawała niezręczna cisza. Tempo sesji to podstawa! Przechodzimy z miejsca na miejsce i wchodzimy z jednej stylizacji w drugą – płynnie! Wszystko podczas szybkiej wymiany zdań, tak by nie pojawiło się skrępowanie, a nawet jeśli je odczujesz, nie będzie go widać na zdjęciach.

Sesja wizerunkowa Wrocław - naturalne zdjęcia biznesowe

Spójrzcie na te dwa ostatnie portrety na białym tel. Czyż nie wyglądają jak wykonane w studio fotograficznym? Światło z okna i jednolite jasne tło zawsze świetnie się sprawdza.

naturalna sesja wizerunkowa

Kobieca sesja wizerunkowa – umów się na sesję!

naturalna sesja wizerunkowa
Naturalna sesja wizerunkowa – cena

Czy udało mi się Was przekonać, że sesja wizerunkowa może wyglądać w inny sposób? Czy podoba się Wam takie podejście do sesji biznesowej? Jeśli tak, to zapraszam – skontaktuj się ze mną, ustalimy szczegóły sesji i otrzymasz cennik!

ZADZWOŃ!

Zapraszam do rezerwacji terminów na sesje wizerunkowe.

Telefon: