Sportowa sesja zdjęciowa dla marki KEENO, produkującej sprzęt do ćwiczeń to było nie lada wyzwanie. Sesja dla KEENO to dwa intensywne dni zdjęciowe,  8 osób pełnych pasji do sportu przed obiektywem i kilka produktów, które miałem sfotografować. Wszystko odbyło się w bardzo klimatycznej siłowni FORMOWNIA w Pabianicach. Cała ekipa zarówno przed obiektywem jak i za kulisami spisała się świetnie. Wykonywanie zdjęć w takim towarzystwie to sama przyjemność. I mimo zmęczenia, na koniec dnia, miałem wielką satysfakcję z całego przedsięwzięcia. A teraz zapraszam do zapoznania się z efektami sportowej sesji zdjęciowej.

Sesja reklamowa dla marki sportowej to przede wszystkim zdjęcia w odpowiednio dobranym świetle. Światło na zdjęciach sportowych nie może być płaskie i nudne. Sylwetka sportowca musi zostać narysowana w sposób kontrastowy.

sportowa sesja zdjęciowa

Sportowa sesja zdjęciowa – zdjęcia reklamowe – sprzęt sportowy

Na pierwszy ogień podczas naszej sportowej sesji zdjęciowej poszły rollery czyli wałki do masażu. Założeniem sesji był zdjęcia w akcji, pokazujące sprzęt sportowy w użytku. Następnie sfotografowałem taśmy do ćwiczeń – power band. Poza odpowiednim oświetleniem na zdjęciach sportowych niebagatelne znaczenie ma otoczenie. Siłownia Formownia jest utrzymana w industrialnym stylu i świetnie wygląda na zdjęciach.

zdjęcia na sportowo

sportowa sesja zdjęciowa

Sportowa sesja zdjęciowa nie mogła się obejść bez zdjęcia z ketlami (hantle kettlebell). Do dyspozycji za tło robiła nie tylko klimatyczna cegiełka w głównej części siłowni, ale również surowy beton na ścianach i ogromne okna w salach fitness. Dzięki temu zdjęcia były różnorodne – a to ważne by uniknąć monotonii przy tworzeniu katalogu produktu.

sportowa sesja zdjęciowa

W sali do fitness udało się wykonać kilka zdjęć z wykorzystaniem lustra.

sportowa sesja zdjęciowa

sportowa sesja zdjęciowa

sportowa sesja zdjęciowa

Uśmiech na zdjęciach reklamowych to podstawa! Każdy sportowiec potrzebuje motywacji do dalszej pracy! Ładujemy się pozytywnie!

Robiliśmy zdjęcia wszędzie, gdzie się dało, np. część zdjęć powstała w szatni na tle szafek. Po skończonym treningu sprzęt sportowy wraca do torby.

zdjęcia na sportowo

Sportowa sesja zdjęciowa do katalogu produktów marki KEENO

Sesja do katalogu trwała dobrych kilka godzin i mimo, że to nie ja machałem linami, podciągałem się czy wyciskałem kettle, to pod koniec czułem się bardzo zmęczony. Dla fotografa sportowego, na sesji kluczowym elementem jest światło. Musi ono rzeźbić sylwetkę i wydobywać kontrast.

sportowa sesja zdjęciowa

sportowa sesja zdjęciowa

sportowa sesja zdjęciowa wrocław

Mimo, że nad powodzeniem sportowej sesji zdjęciowej dla marki Keeno czuwał cały sztab ludzi, to była ona bardzo wymagająca.

sportowa sesja zdjęciowa wrocław

Czasem drobna sugestia czy też mała zmiana powodowała, że zdjęcie wchodziło na nowy poziom. Przy tego typu zdjęciach korzystaliśmy zarówno z oświetlenia naturalnego (wpadającego przez okno) do oświetlenia otoczenia, natomiast model – kulturysta było oświetlony krzyżowym światłem błyskowym. Ciekawym zabiegiem jest połączenie ciepłego i zimnego koloru światła.

zdjęcia na sportowo wrocław

Kilka minut później i bliżej okna widocznego na powyższym zdjęciu wykonaliśmy kolejne ujęcia. Tym razem w całkowicie innym klimacie. Tutaj światłem głównym było światło z okna, a wypełnialiśmy obrys sylwetki światłem błyskowym. Przy okazji udało się uzyskać cień kettla na ścianie.

sportowa sesja zdjęciowa Wrocław

zdjęcia na sportowo

sportowa sesja zdjęciowa Wrocław

sportowa sesja zdjęciowa

Podczas reklamowej sportowej sesji zdjęciowej przemieszczaliśmy się pomiędzy różnymi salami w obrębie siłowni.

sportowa sesja zdjęciowa Wrocław

zdjęcia na sportowo

Czasem by urozmaicić zdjęcia trzeba zmienić perspektywę np. z żabiej na ptasią.

sportowa sesja zdjęciowa

I te powtórki, by piłeczka znalazła się w optymalnym położeniu, a mimika twarzy była swobodna i radosna.

zdjęcia na sportowo

sportowa sesja zdjęciowa

zdjęcia na sportowo

sesja sportowa Wrocław

zdjęcia na sportowo Wrocław

Sesje sportowe to taka moja druga specjalizacja. Jeśli interesuje Was ta tematyka, zajrzyjcie do innych moich wpisów. Linki zostawiam poniżej:

Polecam też obserwować mój Instagram – fotki_na_sportowo. Wykonuję sesje sportowe na siłowni we Wrocławiu również dla klientów indywidualnych. Zdjęciami pokazującymi sportową sylwetkę zainteresowani są głównie trenerzy personalni, trenerzy kulturystki, trenerzy fitness. Sportowa sesja zdjęciowa będzie świetną reklamą Twojego biznesu, albo zapisem postępów w budowaniu formy i ukoronowaniem ciężkiego wysiłku. Jeśli marzy Ci się profesjonalna sesja sportowa – napisz do mnie! Na pewno stworzymy coś wyjątkowego!

Vouchery i karty podarunkowe na profesjonalną sesję zdjęciową

Znasz kogoś, kto ucieszyłby się z takiej sesji? Masz w rodzinie sportowca? Czy wśród Twoich znajomych jest ktoś, kto mógłby skorzystać z profesjonalnej sesji sportowej? Szykuje się dobra okazja? A może zrzutka z okazji wieczoru kawalerskiego, trzydziestki, czterdziestki, urodzin? Podaruj Voucher! Taka karta podarunkowa to również świetny prezent dla nieśmiałych znajomych, którzy sami nie odważą się, by zdecydować się na sesję zdjęciową! Zaproszenie na sesję – podaruj komuś bliskiemu, do wyboru sesja fitness, sesja sportowa, sesję trenera personalnego, sesja kulturystyczna, sesja sportowa w parku, z której ucieszy się każdy, kto dba o swoją sylwetkę i sport ma we krwi. Profesjonalna sesja zdjęciowa dla każdego!

 

 

Chcesz zobaczyć więcej moich zdjęć? Zapraszam na mój Instagram:

 

fotki_na_sportowo

 

Tam pojawiają się zdjęcia z różnych sesji sportowych.

 

Zapraszam do obserwowania

[/vc_row]