Fotograf Brzeg - rustykalna sesja ślubna po zmroku w dniu ślubu!

Fotograf ślubny Brzeg - fotografia ślubna

Fotograf ślubny Brzeg

Fotograf Ślubny Brzeg
Fotograf ślubny Brzeg
Fotograf ślubny Brzeg

Fotograf Ślubny Brzeg

Witajcie! Czy trafiliście tutaj bo marzy się Wam dobry fotograf ślubny w Brzegu lub w okolicy?  Jeśli tak, to mam dla Was dobrą wiadomość, z przyjemnością wykonam dla Was zdjęcia ślubne w Brzegu! Mam na imię Michał Lis jeśli jeszcze nie znacie moich zdjęć, to zachęcam Was do rozejrzenia się po mojej stronie internetowej!

Pozwólcie, że po krótce opiszę, co możecie tutaj znaleźć. Galeria mieści moje najlepsze zdjęcia ślubne. Chcę w niej przedstawić to, czego poszukuję w czasie reportażu ślubnym. Mam nadzieję, że widać, że moje zdjęcia ślubne to przede wszystkim emocje, spojrzenia i uśmiechy.  Jestem zdania, że wielokrotnie zdarza się tak, że najlepsze zdjęcia ślubne powstają pomiędzy kluczowymi punktami dnia ślubu. Są fotografowie ślubni, którzy niestety odkładają aparat fotograficzny, kiedy z pozoru nic ważnego nie ma miejsca w oczekiwaniu na te najważniejsze momenty. Ja natomiast, ciągle szukam ciekawych ujęć, także pomiędzy głównymi punktami programu ślubnego. Staram się komponować je w ciekawe kadry pełne emocji.

fotograf ślubny Oleśnica

Fotograf ślubny Brzeg – emocjonalne zdjęcia ślubne ujęte w kreatywny sposób

Podczas reportażu lubię wyszukiwać takie smaczki, jak na zdjęciu powyżej. Pozwólcie, że przybliżę Wam historię tego zdjęcia, bo być może zastanawiacie się jak ono powstało? Czy naprawdę zrobiłem je przez dziurkę od klucza? Otóż nie! By wykonać tę fotografię wykorzystałem szczelinę między krzesłami Państwa Młodych. Mając świadomość, że wnętrze kościoła jest relatywnie ciemne, w porównaniu do tego co dzieje się na zewnątrz w słoneczny dzień, mogłem stworzyć czarną ramę wokół Pary Młodej. Kształt dziurki od klucza powstał po połączeniu krawędzi krzeseł z łukiem nad wejściem do kościoła.

Oczywiście nie zawsze uda się znaleźć równie ciekawy sposób na przedstawienie sytuacji. Reportaż ślubny opowiada Waszą historię dlatego ważne jest by zdjęcia były na podobnym poziomie technicznym i tworzyły spójną całość. Pojedyncze zdjęcia ślubne w Waszym albumie ułożą się w opowieść pokazującą poszczególne momenty dnia Waszego ślubu. Ważne jest by na zdjęciach ślubnych, pokazać atmosferę podczas ceremonii ślubnej i podczas wesela. Chciałbym aby ten, kto będzie oglądał Wasze zdjęcia poczuł atmosferę Waszego dnia, nawet jeśli nie uczestniczył w wydarzeniach. Państwo Młodzi oglądając swoje zdjęcia ślubne natrafią na momenty, których nie byli świadkiem, a które mi udało się uwiecznić.

Fotografując w dniu ślubu oprócz Pary Młodej fotografuję również Waszych bliskich. Zdaję sobie sprawę z tego, że to właśnie ich obecność tworzy wyjątkową atmosferę Waszego dnia. W swojej pracy staram się być biernym obserwatorem wydarzeń. Chcę, by toczyły się one swoim torem, a dzięki temu zdjęcia będą bardziej naturalne. Zapraszam Was do zakładki Historie Ślubne – tam przygotowałem dla Was zbiór reportaży. Przed wyborem fotografa na ślub, warto zapoznać się szerzej z jego pracami i nie polegać wyłącznie na zbiorze wyselekcjonowanych ujęć, które powstały na przestrzeni lat.

Profesjonalny fotograf ślubny Brzeg

Postawię śmiałą tezę, że fotograf ślubny to kluczowa postać w dniu ślubu. Dlaczego? Dzięki niemu będziecie mogli wracać do tych wydarzeń nawet po wielu latach, kiedy Wasze własne wspomnienia ulegną częściowemu zatarciu. Od tego czy dokonacie dobrego wyboru bardzo często zależy czy będziecie mieli co oglądać. Przecież podczas planowania ślubu i wesela poświęcacie mnóstwo czasu i pieniędzy, by wybrać idealną salę weselną, piękne dekoracje czy elegancki samochód do ślubu. Częstym błędem, którym popełnia część par podczas wyboru fotografa jest sytuacja, w której cena usługi fotograficznej stoi na pierwszym miejscu. Cennik fotografa ślubnego nie może być głównym czynnikiem, który decyduje o wyborze profesjonalisty z branży ślubnej. Cena za którą fotograf ślubny jest gotowy pracować wynika z wielu czynników.

Profesjonalny fotograf ślubny nie tylko korzysta z profesjonalnego sprzętu ale przede wszystkim może się pochwalić umiejętnościami popartymi doświadczeniem. Dobry fotograf ślubny przez lata pracy w zawodzie opracował sobie i przetestował system archiwizowania i obróbki zdjęć. Między innymi właśnie dlatego Wasze zdjęcia otrzymacie wtedy, gdy pamięć o tym co się zdarzyło będzie wciąż żywa, a nie po wielu miesiącach.

Fotografia ślubna Brzeg — Fotografia Michał Lis — o mnie

Cześć! mam na imię Michał Lis i mieszkam w Oleśnicy (województwo dolnośląskie) ale znajdziesz mnie także pod hasłem: fotograf ślubny Brzeg. Na sesje zdjęciowe i reportaże dojeżdżam w przeróżne miejsca naszego kraju. Fotografia ślubna to mój sposób na życie, ale po sfotografowaniu ślubu i wesela nie chowam aparatu do plecaka. Prawie każdego dnia ćwiczę oko i refleks w łapiąc codzienność i naturalne emocje, kiedy fotografuję moją rodzinę. Oprócz fotografowania ślubów zajmuję się również fotografią rodzinną, jak również fotografią okolicznościową. Chętnie służę pomocą jeśli interesuje Was fotograf na chrzest święty, urodziny czy lifestylową sesję rodzinną w Brzegu i okolicach.

 Michał Lis –  fotograf ślubny Brzeg

Prywatnie jestem mężem Pauliny,co oznacza, że ślub i wesele przeżyłem też od drugiej strony obiektywu – pamiętna data – 21.05.2016r.. Od 6.08.2017r. jestem również tatą Filipa, a 10.07.2020r. urodził się nasz drugi syn, Aleksander.
Lubię zaczynać dzień od filiżanki pysznej kawy, zaparzonej we włoskiej kafieterze. Najchętniej popijam ją, gdy w tle leci moja ulubiona muzyka. Kawa musi być koniecznie ze spienionym mlekiem! Mniam!

portret fotograf michał lis zdjęcia ślubne wrocław - fotograf ślubny wrocław - łódź -

Fotografia Michał Lis – fotograf ślubny Brzeg

Sprawdźcie opinie moich Par – fotograf Brzeg

Niech przemówią Pary, dla których wykonałem zdjęcia ślubne. Sprawdźcie, co piszą o mnie!

Jesteśmy zachwyceni współpracą z Michałem w trakcie naszego ślubu, wesela i sesji ślubnej. Przesympatyczny człowiek, profesjonalny, zaangażowany fotograf z niesamowitym wyczuciem i niebanalnymi pomysłami. Przez całą imprezę był w zasadzie niewidoczny a jednocześnie pojawiał się zawsze w najważniejszych dla nas momentach, by zdobić najpiękniejsze zdjęcia i wychwytując kilogramy emocji na każdym z nich. Dziękujemy raz jeszcze i polecamy z całego serca ! ?

Ula i Karol

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować Michałowi za współpracę, Twoje zdjęcia są przepiękne i nie możemy się na nie napatrzeć ,na samym przyjęciu roztaczałeś pozytywną atmosferę przez co wszyscy czuli się bardzo komfortowo i zdjęcia wychodziły w pełni naturalnie , a twoje happy happy do dziś wspominamy z uśmiechem na ustach , natomiast prezentacja która dla nas stworzyłeś obudziła wspomnienia i wywołała łzy wzruszenia oraz uśmiechy radości ,jeszcze raz serdecznie dziękujemy i gorąco polecamy takiego fotografa jakim jest Michał Lis ??

Justyna i Mariusz

Bezkonkurencyjny, profesjonalny, kreatywny! Jednym słowem - NAJLEPSZY!

Paulina i Tadeusz

Zdjęcia ślubne Brzeg - Co mnie wyróżnia?

emocje

Na moich zdjęciach ślubnych pokazuję emocje i interakcje między ludźmi. Bo to właśnie Wy i Wasi najbliżsi są najważniejsi w tym dniu.

Krótkie terminy realizacji

Zdjęcia otrzymacie do 3 tygodni od terminu reportażu.

pasja

To nie pusty slogan! Fotografuję przede Wszystkim dla Was, ale chcę czerpać z tego radość również dla siebie. Dlatego rozwijam się bo lubię zaskakiwać samego siebie.

profesjonalizm

Do każdego zlecenia podchodzę rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Fotograf ślubny Brzeg – zapraszam!

Światło Błyskowe

Jeśli nie ma światła – można je stworzyć! Choć głównie fotografuję w świetle zastanym i podczas ceremonii nie używam flesza, to praca ze światłem błyskowym nie jest mi obca! Jest na to miejsce i czas!

sprzęt

Fotograf ślubny Brzeg pracuje na pełnoklatkowych aparatach Canon 5d mk iv i 6d . Zestaw uzupełniony jest o komplet jasnych obiektywów z serii L. W razie awarii, mam również sprzęt zapasowy.

Kulisy sesji plenerowej - fotograf Brzeg w akcji

Fotograf ślubny Brzeg cena

Interesuje Was sesja ślubna w Brzegu i jaki jest mój cennik? Jesteście na etapie poszukiwania fotografa na ślub w Brzegu i interesuje Was cena? Napiszcie do mnie, podajcie datę jaką wybraliście na Wasz ślub, a także miejsce, w którym organizujecie Wasze wesele. Chętnie zapoznam się z tym, co już udało się Wam załatwić, jeśli chodzi o planowanie ślubu. Kiedy uzyskam od Was potrzebne informacje, wówczas prześlę Wam cennik na reportaż ślubny i ślubną sesję plenerową.

Fotograf na ślub Brzeg – o co zapytać fotografa ślubnego?

Zapytaj czy termin, który wybraliście jest dostępny, napisz do mnie – Fotograf ślubny Brzeg. Odpowiadając na Wasze zapytanie, oprócz większej ilości zdjęć ślubnych, prześlę Wam garść ciekawych artykułów, które można by nazwać poradnikami ślubnymi. Poruszane tam tematy mogą być dla Was przydatne, kiedy będziecie organizować Wasz ślub i wesele.