Zbliża się Wasz ślub, a pogoda nie zachęca do wykonania sesji narzeczeńskiej w plenerze? Nie chcecie mieć zdjęć narzeczeńskich w kurtkach, płaszczach, swetrach czy czapkach? Jeśli boicie się zmarznąć i nie chcecie przypłacić sesji przeziębieniem, to mam dla Was świetne rozwiązanie. Sesja narzeczeńska w domu to dobra alternatywa, kiedy chcecie wykonać romantyczną sesję dla dwojga, a za oknem jest szaro i zimno. Wbrew pozorom sesja narzeczeńska w domu nie musi być nudna. Podczas, gdy w jesienne dni, zdjęcia na sesji robimy zazwyczaj na stojąco, gdyż wszelkie ławki czy miejsca, gdzie można usiąść są mokre lub brudne, na sesji w mieszkaniu lub w apartamencie możemy aranżować zdjęcia nie tylko na siedząco ale również na leżąco!

Na sesji w domu symulujemy to, jak zwykle moglibyście razem spędzać czas we własnych czterech kątach. Tym razem towarzyszy Wam fotograf i dokumentuje Wasze chwile we dwoje.

Sesja narzeczeńska w domu – 3 argumenty za jej wykonaniem

  1. SESJA O KAŻDEJ PORZE

Sesja narzeczeńska w domu może się odbyć o każdej porze dnia i niezależnie od pogody czy pory roku. Jeśli w dniu sesji nagle spadnie deszcz lub będzie bardzo wietrznie, to nadal będziemy mogli zorganizować sesję w komfortowych warunkach. Z Angeliką i Adrianem sesję rozpoczęliśmy, gdy za oknem już się ściemniało, co można było ciekawie wykorzystać na zdjęciach. Chłodne kolory wieczoru w połączeniu z ciepłym światłem wewnątrz zawsze się sprawdzają.

2. DOWOLNE STROJE NAWET W ŚRODKU ZIMY

Na sesję narzeczeńską w mieszkaniu możecie się ubrać jak chcecie, a na dodatek tak jak Angelika i Adrian zmienić stylizację podczas sesji, by urozmaicić w ten sposób zdjęcia. Waszej stylizacji nie będzie determinować liczba kresek na termometrze, ani pora roku.  Zadbajcie tylko, by Wasze ubiory nie zawierały krzykliwych grafik czy napisów, które mogły by odwracać uwagę od Waszych emocji.

3. ROMANTYCZNE CHWILE WE DWOJE BEZ OSÓB POSTRONNYCH

Na sesji narzeczeńskiej w domu będziecie sam na sam z fotografem. W przeciwieństwie do sesji w plenerze , tutaj będziemy mieli całkowitą prywatność. Jeśli należycie do osób, które peszą się, pozując w obecności przechodniów, to sesja narzeczeńska w domu może być dla Was świetnym rozwiązaniem.

sesja narzeczeńska w domu

W mieszkaniu z antresolą można się pokusić o ujęcia z góry. Zawsze jest to jakieś urozmaicenie dla tradycyjnych ujęć.

Sesja narzeczeńska w wynajętym apartamencie

Chcecie sesję w pięknych wnętrzach ale jeszcze takimi nie dysponujecie? Nic nie szkodzi. Na Airbnb w każdym większym mieście znajdziecie mnóstwo apartamentów na wynajem. Wystarczy wynająć takie mieszkanie na dobę i w tym czasie wykonać sesję. Można też skorzystać z pokojów hotelowych, choć wówczas trzeba się rozejrzeć za nieco większym apartamentem. Zaplanujcie sobie też romantyczny wieczór, który spędzicie we dwoje już po sesji. Romantyczna kolacja i wspólnie spędzony wieczór w pięknych wynajętych wnętrzach. W ten sposób upieczecie dwie pieczenie na jednym ogniu.sesja narzeczeńska w domu - romantyczne zdjęcia narzeczeńskie w mieszkaniu

Sesja narzeczeńska dla pragmatyków 

Jeśli zastanawiacie się w jaki sposób moglibyście wykorzystać zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, to mam dla Was kilka pomysłów. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej będziecie mogli wykorzystać w Waszych zaproszeniach, do pokazu slajdów na podziękowania dla rodziców lub, by umieścić je na sali w postaci ścianki przy fotobudce. Wspólne zdjęcia narzeczeńskie możecie wydrukować w postaci obrazów lub oprawić w ramki i wręczyć rodzicom jako prezent. Ze zdjęć można też stworzyć album, który może być świetną pamiątką dla Was ale i wyjątkowym prezentem dla rodziców wręczonym podczas podziękowań na weselu.

sesja narzeczeńska w mieszkaniu

Sesja narzeczeńska pozwala na większą swobodę niż sesja ślubna. To m. in. za sprawą ubioru, który w przypadku sesji narzeczeńskiej może być bardziej swobodny. Dzięki temu możemy sobie pozwolić na więcej. Przytulanie na kanapie lub na łóżku, czy wojna na poduszki. Tutaj wszystko jest możliwe! Dlatego też sesja narzeczeńska w domu może być dla Was świetną zabawą. Jeśli jesteście typem romantyków, to z pewnością urzekną Was pełne czułości fotografie, gdy się przytulacie. Jednak jeśli drzemie w Was nutka szaleństwa, to również możemy to pokazać na zdjęciach!

sesja narzeczeńska w domu - inspiracje

Sesja dla par w domu – romantyczne zdjęcia w czterech kątach


inspiracje na sesję narzeczeńską w domu

Wojna na poduszki na sesji narzeczeńskiej? Pewnie! Jeśli tylko macie ochotę!

Sesja dla Par w domu – odrobina szaleństwa!

Lubicie się czasem trochę powygłupiać? Proszę bardzo, narzeczeńska sesja dla par, to świetna okazja, by mieć zdjęcia z dozą humoru.

sesja dla narzeczonych w domu

sesja narzeczeńska w domu

zdjęcia narzeczeńskie w domu

sesja dla par w mieszkaniu

Sesja w domu – zdjęcia w różnych pomieszczeniach

Mając do dyspozycji więcej niż jedno pomieszczenie, możemy urozmaicać zdjęcia narzeczeńskie. Sesja w domu może odbyć się w salonie, w kuchni czy nawet na łóżku w sypialni.

sesja dla dwojga w domu

sesja dla par w domu

Szukacie fotografa na sesję narzeczeńską? Chcielibyście ją wykonać w domu, w mieszkaniu lub wynajętym apartamencie? Napiszcie do mnie! Z przyjemnością wykonam dla Was takie zdjęcia. Opowiedzcie mi o Waszej wizji na Waszą wymarzoną sesję. Nie macie pomysłu? Czasem najlepsze zdjęcia wychodzą spontanicznie!