Fotograf Kluczbork - sesja ślubna po zmroku w dniu ślubu

Fotograf Ślubny Kluczbork
Sesja ślubna w dniu ślubu- Restauracja Nad Stawem

Fotograf ślubny Kluczbork

Fotograf Ślubny Kluczbork
Fotograf Ślubny Kluczbork

Fotograf Ślubny Kluczbork

Jeśli tu jesteście, to zapewne jesteście na etapie poszukiwania fotografa ślubnego w Kluczborku i w okolicach!  Nazywam się Michał Lis – fotograf ślubny Kluczbork  i będzie mi miło jeśli spędzicie na mojej stronie trochę czasu i zapoznacie się z moimi zdjęciami ślubnymi.

Zachęcam do eksplorowania wszystkich zakładek na mojej stronie, gdyż każda ma swoje zadanie. Dział galeria to moje najlepsze zdjęcia ślubne zebrane w jednym miejscu. Te zdjęcia mają pokazać Wam kierunek, w którym zmierzają zdjęcia zrobione podczas reportażu w dniu ślubu oraz podczas sesji plenerowej. Mam nadzieję, że z tego zbioru wyłania się obraz, który zawiera się w kilku słowach: emocje, spojrzenia i uśmiechy. Do tego właśnie dążę przykładając aparat do oka.

W dniu ślubu jestem obserwatorem, który stara się nie ingerować w bieg wydarzeń, ograniczając interwencje do koniecznego minimum. W moim głębokim przekonaniu najlepsze zdjęcia ślubne, takie prawdziwie emocjonalne powstają w najmniej oczywistych momentach. Dlatego staram się mieć oczy dookoła głowy i nie odkładać aparatu kiedy pozornie nic się nie dzieje. Nieustannie poszukuję interesujących kadrów również między najważniejszymi częściami dnia ślubu. Szukam przede wszystkim emocji na zdjęciach!

fotograf ślubny Oleśnica

Fotograf ślubny Kluczbork – kreatywne zdjęcia ślubne

Spójrzcie na zdjęcie powyżej, lubię czasem spojrzeć na wydarzenia z innej perspektywy. Pozwólcie, że przybliżę Wam historię powstania tego zdjęcia. Jak myślicie czy zdjęcie rzeczywiście powstało przez dziurkę od klucza? Już śpieszę z wyjaśnieniami. Kształt dziurki od klucza powstał poprzez umieszczenie na pierwszym planie obrysów krzeseł Państwa Młodych, ustawionych przed ołtarzem, oraz zrównaniem ich z łukiem nad głowami Pary Młodej. Ponieważ we wnętrzu kościoła jest dużo ciemniej niż na zewnątrz, to ustawiając ekspozycję na Parę Młodą mogłem stworzyć ciemną ramkę wokół nich. Bez Photoshopa, prosto w aparacie!

Od umiejętności i doświadczenia fotografa ślubnego zależy czy poradzi sobie w każdych warunkach. Oglądając portfolio fotografa, warto zwrócić uwagę na całe Historie Ślubne. Zdjęcia ślubne z poszczególnych części dnia ślubu powinny być na podobnym poziomie. Szczególnie ważne są emocje na zdjęciach, nie może ich zabraknąć. Fotografie wykonane w dniu ślubu powinny oddawać klimat Waszego dnia, w ten sposób, by nawet postronne osoby potrafiły odczuć atmosferę dnia ślubu.

Fotograf ślubny ma za zadanie wykonać reportaż, więc nie powinien wyłącznie skupiać się na Młodej Parze, musi pamiętać również o Waszych bliskich. W dniu ślubu towarzyszę Wam ograniczając swoją ingerencję w wydarzenia do minimum. Zależy mi na tym, by nie zakłócać przebiegu dnia, a efekt był naturalny. Obejrzyjcie Historie Ślubne – to zbiór reportaży, który przedstawia szerszy przekrój zdjęć. Wybierając fotografa ślubnego należy obejrzeć kilka reportaży od a do z, tak by nie polegać tylko na pojedynczych ujęciach, które mogły powstać na przestrzeni wielu lat. Wybierając fotografa ślubnego należy obejrzeć kilka reportaży od a do z, tak by nie polegać tylko na pojedynczych ujęciach, które mogły powstać na przestrzeni wielu lat.

Fotografia ślubna Kluczbork — Fotografia Michał Lis — o mnie

Cześć! z tej strony Michał Lis! Zamieszkuję w Oleśnicy (województwo dolnośląskie) ale odnajdziesz mnie także w Google jako fotograf ślubny Kluczbork. Ponieważ mieszkałem wcześniej w województwie łódzkim, w Pabianicach i w Łodzi, to nadal z polecenia dojeżdżam w różne zakątki Polski i realizuję  sesje zdjęciowe i reportaże. Fotografowaniem ludzi zajmuje się na co dzień, gdyż nie odkładam aparatu na półkę lecz z pasją łapię codzienność mojej rodziny na zdjęciach rodzinnych. Moją uwagę poza tematyką ślubną skupia fotografia rodzinna i okolicznościowa.  Fotograf Michał Lis wykonuje zdjęcia również na chrztach świętych, urodzinach czy uprawia fotografię lifestylową nie tylko w Oleśnicy ale również w Kluczborku i okolicach.

 Michał Lis – Prywatnie – fotograf ślubny Kluczbork

Kim na co dzień jest fotograf ślubny Michał Lis? Michał jest mężem Pauliny, a więc jest już po własnym ślubie, który odbył się – 21.05.2016r. Od 6.08.2017r.  Michał realizuje się jako tata Filipa, a 10.07.2020r. urodził się drugi syn, Aleksander.
Michał lubi zaczynać dzień z ulubioną muzyką w tle, najlepiej popijając filiżankę wyśmienitej, świeżo zmielonej kawy, która została zaparzona we włoskiej kawiarce z dodatkiem spienionego mleka. Mniam!

portret fotograf michał lis zdjęcia ślubne wrocław - fotograf ślubny wrocław - łódź -

Profesjonalny fotograf ślubny Kluczbork

Profesjonalny fotograf ślubny wykona dla Was zdjęcia, które będą przywoływać emocje dnia ślubu nawet po wielu latach.  Organizacja ślubu i wesela to kosztowna inwestycja, wymaga czasu i pieniędzy oraz wielu decyzji, które skutkują efektem finalnym w dniu ślubu. Niestety niektóre pary popełniają błąd podczas wyboru fotografa i kierują się wyłącznie niską ceną usługi fotograficznej. Znam osobiście przypadki, kiedy po pięknie zorganizowanym weselu nie został żaden ślad, bo firma foto-video, nie stanęła na wysokości zadania.

O tym czy warto współpracować z danym fotografem ślubnym przekonacie się czytając opinie na jego temat na Google Moja Firma oraz na portalach społecznościowych. Profesjonalny fotograf ślubny poza doświadczeniem i umiejętnościami może wylegitymować się posiadaniem profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Działający na rynku przez wiele lat dobry fotograf ślubny potrafi sprawnie obrabiać zdjęcia, dzięki czemu nie będziecie na nie czekać długimi miesiącami.

Fotograf ślubny Kluczbork – Fotografia Michał Lis

Opinie Par Młodych – fotograf Kluczbork

Najlepiej będzie dowiedzieć się, co mają do powiedzenia na mój temat (fotograf Kluczbork) Pary, z którymi miałem przyjemność współpracować.

Michał! Chcielibyśmy Ci BARDZO podziękować za magiczny reportaż ślubny, którym obdarowałeś nas dokładnie TYDZIEŃ po naszym ślubie! Wiedzieliśmy, że jesteś genialnym fotografem (dlatego Cię wybraliśmy) ale efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zdjęcia są tak bajkowe, że można oglądać je bez końca!
Poza tym, że jesteś mega sympatycznym człowiekiem, to do tego jesteś jeszcze fotografem ``ninja`` - potrafisz wcisnąć się w każdy zakamarek, żeby uzyskać jak najlepsze ujęcie, co jest niesamowite! Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych!

Ola i Przemek

Jak to powiedziała moja mama: ``skąd Wy go wzięliście? To profesjonalista w każdym calu ?`` i tak też było! Pan Lis- jest jak prawdziwy lis ? Jego obecność w dniu ślubu jest prawie niezauważalna, przez co zdjęcia wychodzą bardzo naturalne! Serdecznie polecamy wszystkim, którzy stoją przed wyborem fotografa - nie pożałujecie, uwierzcie! A zdjęcia- bezcenne!! Jeszcze raz ślicznie dziękujemy!

Paulina i Rafał

Michał dziękujemy za najpiękniejszą pamiątkę, za wspaniałe pomysły. Współpraca z Tobą to czysta przyjemność, a wyniki Twojej pracy są nie do opisania! Twoje fotografie są profesjonalne, oryginalne, zjawiskowe i dopracowane w każdym calu! Potrafisz w nich uchwycić najpiękniejsze momenty, emocje, chwile… aż się łezka w oku kręci, gdy je przeglądamy kolejny raz. Takiego fotografa życzymy wszystkim! Michał jesteśmy szczęśliwi, że byłeś z nami w tak ważnym dla Nas dniu i że w tak piękny sposób go uwieczniłeś. Z pewnością jeszcze się spotkamy 🙂

Sylwia i Krzysztof

Bezkonkurencyjny, profesjonalny, kreatywny! Jednym słowem - NAJLEPSZY!

Paulina i Tadeusz

Michale, zdjęcia są naprawdę zjawiskowe! Dziękujemy za najwspanialszą pamiątkę z tego ważnego dla nas dnia. Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania — uchwycone przez Ciebie chwile, emocje bliskich i nasze, spontaniczne gesty — to naprawdę coś więcej niż tylko zwykłe zdjęcia ze ślubu!
Wszystkim młodym parom życzymy takiego utalentowanego, cierpliwego i kreatywnego fotografa!

Elwira i Adrian

Na weselu najbardziej podobało nam się to, że był fotografem niewidocznym – to znaczy w ogóle nie przeszkadzał w imprezie ? Cykał fotki nie wiadomo kiedy. A plener… to po prostu bajka… Mnóstwo pomysłów, dopracowany każdy szczegół. Na pewno skorzystamy jeszcze z usług Michała przy okazji kolejnych uroczystości. SERDECZNIE POLECAMY

Malwina i Arek

Zdjęcia ślubne Kluczbork - Co mnie wyróżnia?

emocjonalne zdjęcia Ślubne

Zdjęcia ślubne pokazują emocje i interakcje między ludźmi. Wy i Wasi najbliżsi są najważniejsi w tym dniu.

SZYBKI termin realizacji

Nie będziecie czekać pół roku na zdjęcia! Wręcz przeciwnie, chcę byście otrzymali je szybko, wtedy, gdy emocje są wciąż żywe!

pasja

To nie pusty slogan! Fotografuję przede Wszystkim dla Was ale również dla siebie. Wciąż staram się rozwijać i zaskakiwać siebie samego.

profesjonalizm

Do każdego zlecenia podchodzę rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Fotograf ślubny Kluczbork – zapraszam!

Światło Błyskowe

Jeśli nie ma światła – można je stworzyć! Choć głównie fotografuję w świetle zastanym i podczas ceremonii nie używam flesza, to praca ze światłem błyskowym nie jest mi obca! Jest na to miejsce i czas!

sprzęt

Fotograf ślubny Kluczbork – profesjonalne narzędzia to podstawa. Pracuję na pełnoklatkowych aparatach Canon 5d mk iv i 6d ,do tego komplet jasnych obiektywów. W razie awarii sprzętu mam sprzęt zapasowy.

Kulisy sesji plenerowej - fotograf Kluczbork w akcji

Fotograf ślubny Kluczbork cennik

Chcecie zorganizować sesję ślubną w Kluczborku? Chcecie wiedzieć ile kosztuje taka usługa i jaka jest jej cena? Poszukujecie fotografa na ślub cywilny w Kluczborku i chcielibyście poznać cennik?  Skontaktujcie się ze mną! W swojej wiadomości nie zapomnijcie podać daty Waszego ślubu oraz miejsca, w którym zamierzacie zorganizować Wasze wesele. Napiszcie też coś więcej o Waszych przygotowaniach do ślubu, z chęciom poczytam o Waszych planach! Z tym kompletem informacji będę mógł przesłać Wam  cennik na reportaż ślubny i plener ślubny.

Fotograf na ślub Kluczbork – o co pytać fotografa ślubnego?

Sprawdź czy Wasz termin jest wolny! Napiszcie do mnie – Fotograf ślubny Kluczbork. W odpowiedzi na Wasze zapytanie,  otrzymacie garść zdjęć ślubnych do obejrzenia, a także kilka ciekawych artykułów – poradników ślubnych. Być może przyda się Wam wiedza w nich zawarta!