Sesja rodzinna we Wrocławiu to świetny pomysł na miło spędzone popołudnie, a na dodatek zabierając ze sobą fotografa dziecięcego, będziecie mieli świetną pamiątkę. Dziś prezentuję zdjęcia rodzinne, które wykonałem jeszcze jesienią, pod koniec września. Pogoda była idealna, ostatnie dni ciepła i nisko padające promienie słońca sprawiły, że zarówno polana pod lasem, jak i las złociły się kolorami jesieni. Miała to być sesja dziecięca w lesie rodziców, Agnieszki i Sławka oraz ich córeczki. Ponieważ dzieci, mają najmniejszą wytrzymałość i cierpliwość, jeśli chodzi o pozowanie, dlatego sesję rozpoczęliśmy od portretów dziecięcych maluszka. Dziewczynka okazała się bardzo radosna i piękne zdjęcia same wyskakiwały z aparatu. Po wykonaniu kilku portretów dziecka zabrałem się za wspólne zdjęcia z rodzicami.

sesja rodzinna we wrocławiu, sesja rodzinna w lesie

Oczywiście każdy rodzic dobrze wie, że czasem ciężko nadążyć za swoimi pociechami, dlatego niezbędna jest cierpliwość i upór. Jeśli nam się uda uchwyć ten błysk w oczach i tą wewnętrzną dziecięcą ciekawość świata, to efekty są bardzo zadowalające!

sesja rodzinna we wrocławiu, sesja rodzinna w lesie

sesja rodzinna we wrocławiu, sesja rodzinna w lesie

Dla mnie priorytetem na zdjęciach rodzinnych są prawdziwe emocje, szczere uśmiechy i radość dziecka. Przecież tak właśnie chcemy zapamiętać dzieciństwo naszych pociech. Wychowując dzieci, spędzamy wspólnie wiele godzin razem. Spacery, wycieczki, wyprawy na plac zabaw, wspólne figle. Bardzo często jedno z rodziców przejmuje rolę osoby dokumentującej wszystkie ważne wydarzenia z życia dziecka, z życia rodziny. Niestety zwykle brakuje nam zdjęć, na których możemy być wszyscy razem, naturalni, uśmiechnięci, pochłonięci sobą. Dlatego od czasu do czasu, warto zaprosić w domowe pielesze fotografa, który z perspektywy obserwatora będzie Wam towarzyszył zapisując na zdjęciach te wspólne wycinki codzienności.

sesja rodzinna we wrocławiu, sesja rodzinna w lesie

Jak ten czas szybko leci! – sesja rodzinna w plenerze – cena

Dzieci dorastają bardzo szybko. Zmieniają się z dnia na dzień. Za kilka lat te zdjęcia będą wspaniałą pamiątką tego ciepłego jesiennego popołudnia spędzonego w rodzinnym gronie. Również dziadkowie uradują się, mogąc cieszyć się zdjęciami swoich wnuków. Jeśli interesuje Was cena takiej sesji, to zapraszam do zapoznania się z moim cennikiem.

sesja rodzinna wrocław, sesja rodzinna w lesie

sesja rodzinna wrocław sesja rodzinna łódź

Sami najlepiej wiecie, że dzieciom nie wiele potrzeba do szczęścia. Hop! Siup! I cała buzia się śmieje!

Dziecięce odkrywanie świata – sesja dziecięca w lesie – Wrocław

Sesja rodzinna może pokazać ciekawość dziecka w odkrywaniu świata. Podnoszenie z ziemi szyszek, zrywanie traw, ochocze dreptanie wśród drzew w poszukiwaniu nowych ciekawych rzeczy. A wszystko jest ciekawe, gdy jest się dzieckiem. Bardzo lubię poniższe zdjęcie ciepłe promienie zachodzącego słońca i mała dziewczynka brodząca w runie leśnym.

sesja rodzinna we wrocławiu, sesja rodzinna w lesie

Sesja rodzinna we Wrocławiu to również pokazanie więzi między rodzicami a dzieckiem.

Sesja rodzinna we Wrocławiu

sesja rodzinna we wrocławiu, sesja rodzinna w lesie

Zdjęcia dziecięce Wrocław — jesienna sesja zdjęciowa — sesja rodzina w plenerze

Agnieszko! Sławku! To była sama przyjemność móc towarzyszyć Wam na tej sesji. Mam nadzieję, że spoglądając na Wasze zdjęcia sesji , nawet za kilka lat, przypomnicie sobie ten ciepły jesienny dzień, kiedy całą rodziną hasaliście po lesie, a fotograf dziecięcy Wrocław podążał za Wami z aparatem fotograficznym starając się uchwycić Waszą radość. ?

Zdjęcia rodzinne Wrocław – Sesja rodzinna we Wrocławiu