Zdjęcia wnętrz hotelu i restauracji Aviator posłuży jako przykład realizacji fotografowania wnętrz. Wrocław czy każde inne miasto pełne jest hoteli, restauracji czy innych punktów usługowych, z którymi mamy najczęściej pierwszy kontakt poprzez ich stronę internetową. Dobra strona internetowa, powinna być czytelna, szybka i przyjemna w odbiorze.

Dobra strona internetowa, to również dobre zdjęcia. Jeśli oczom potencjalnego klienta ukazują się zdjęcia wykonane smartfonem, z ręki, bez przemyślanej kompozycji i pozbawione jakiejkolwiek korekcji kolorystycznej czy jakości odpowiedniej dla tego typu zdjęć, może on dojść do wniosku, że nie warto korzystać z tej oferty i poszukać innego, bardziej wizualnie atrakcyjnego miejsca. Faktem jest, że nawet bardzo ładne wnętrza mogą wyglądać nieatrakcyjnie jeśli są sfotografowane nieprofesjonalnie. Zapraszam do skorzystania z moich usług poprzez wysłanie zapytania przez formularz kontaktowy lub telefonicznie 785 347 303.

Zdjęcia wnętrz hotelu i restauracji, czyli jak Cię widzą, tak Cię piszą…

profesjonalne_zdjęcia_wnętrz_fotografia_wnętrz_wrocław

Brak profesjonalnych zdjęć na stronie internetowej to nie jedyny powód, dla którego należy udać się do fotografa, który wykona dla Was zdjęcia wnętrz. Z czasem dokonujemy remontów, przemeblowań zmiany kolorów wnętrz, czy po prostu odświeżenia wyglądu pomieszczeń i jest to świetna okazja do aktualizacji zdjęć pomieszczeń na stronie internetowej. Tak było w tym przypadku. Na zdjęcia ponownie zaprosił mnie Hotel Aviator w Pabianicach. Zacznijmy więc od hotelowego lobby, gdzie przemieszczeniu uległa recepcja.

Podążając dalej korytarzem natkniemy się na przestronny apartament z łożem małżeńskim przygotowanym na specjalne okazje.

Nie każdy jednak potrzebuje tyle przestrzeni, więc na krótsze pobyty w sam raz będzie pokój dwuosobowy z pięknym widokiem na fototapecie.

Zdjęcia wnętrz hotelu i restauracji – fotografia wnętrz

Kiedy zgłodniejemy, lub mamy ochotę na drinka, hotelowa restauracja przywita nas przytulnym i ciepłym wnętrzem.

Jest i tytułowy samolot – Aviator to Hotel z lotnictwem w nazwie 🙂

Wprawdzie jedzenie i obsługa są tu kluczowe, ale niebagatelne znaczenie ma również wystój i oświetlenie wnętrza. Stonowane oświetlenie nadaje miejscu odpowiedniego klimatu.

Sale konferencyjne – fotografia wnętrz

Hotele to nie tylko nocleg i jedzenie. Czasem firmy organizują szkolenia, wyjazdy integracyjne czy inne eventy firmowe. Podczas szkoleń, prezentacji i spotkań biznesowych ważne są miejsca, w których się one odbywają. Często odpowiedni wizerunek sal konferencyjnych jest kluczowy dla firm. Hotel Aviator oferuje sale o różnej powierzchni.

Krzesła i stoły występują w różnych konfiguracjach w zależności od charakteru szkolenia oraz liczby osób biorących udział.

I jeszcze jedna sala, tym razem bardziej kameralna.