Zdjęcia wnętrza i wystroju kawiarni Ale Lipa

W dobie Internetu każdy biznes potrzebuje obecności zarówno na własnej stronie Internetowej jak i w mediach społecznościowych jak Instagram czy Facebook. Najlepiej taką obecność zaznaczyć dobrymi fotografiami. Zdjęcia wnętrz bistro, kafejki czy kawiarni, hotelu a nawet restauracji pomogą potencjalnym klientom podjąć decyzję zanim jeszcze wybiorą się do danego miejsca miło spędzić czas i równie dobrze zjeść.

zdjęcia wnętrz bistro

“Mam przecież smartfona – zdjęcia wnętrza zrobię we własnym zakresie” – zdjęcia wnętrz bistro

Profesjonalne zdjęcia wnętrz pokażą Waszą kawiarnię, bistro czy restauracje w dobrym świetle i wyróżnią na tle konkurencji. Zawsze powtarzam, że amatorskie zdjęcia zrobione na szybko, z ręki często smartfonem, “tak tylko żeby coś w sieci było” są często antyreklamą odstraszającą potencjalnych klientów. Nawet przepiękne miejsca na niedoświetlonych, ciemnych fotografiach, na których ściany nie trzymają pionów, a przypadkowa kompozycja wprowadza bałagan mogą jawić się nieatrakcyjnymi. Zdjęcia wnętrza z prawdziwego zdarzenia to inwestycja na przyszłość i dobra reklama. Schludnych i klimatycznych miejsc nie brakuje jest za to jeszcze wiele takich lokali, które prezentują się nie dostatecznie dobrze na zdjęciach.

fotografia wnętrz lokali gastronomicznych

zdjęcia wnętrz bistro

Zdjęcia jedzenia w restauracji, apetyczne foto-menu!

Przy okazji fotografowania wnętrz restauracji, bistro czy innego lokalu gastronomicznego można pokusić się o sfotografowanie jedzenia i napojów oferowanych w menu. Nic tak nie przyciąga klientów jak apetycznie wyglądające i piękne podane dania i specjały kuchni.

zdjęcia wnętrz bistro, zdjęcia jedzenia, zdjęcia menu, foto menu

prezentacja menu restauracji,zdjęcia menu, zdjęcia potraw, zdjęcia jedzenie, zdjęcia napojów, zdjęcia dań

zdjęcia wnętrz bistro

Detale – zdjęcia wnętrz bistro

Zdjęcia wnętrz to nie tylko ogólne plany pokazujące rozkład pomieszczeń i ogólny zarys całości. To również fotografie detali, które wyróżniają Wasz lokal spośród innych. Na zdjęciach tych można pokazać również dodatkowe elementy, które mogą być istotne np. dla rodzin jak kącik dla dzieci.

zdjęcia wnętrz bistro, fotografia detali, zdjęcia menuzdjęcia wnętrz bistro

zdjęcia detali w restauracji

Mieszkam w Oleśnicy, zapraszam do współpracy na terenie Wrocławia i okolic.