We Wrocławiu jest wiele wyjątkowych miejsc, w których możemy zrobić świetne zdjęcia portretowe. Sesja zdjęciowa w Galerii Neonów wyróżnia się na tle innych miejsc ze względu na niesamowity klimat.

Galeria Neonów to magiczne miejsce we Wrocławiu, które urzeka swoim wyjątkowym klimatem. To podwórko przy ulicy Ruskiej 46, którego budynki są oświetlone neonami, które tworzą niezapomniany widok. To idealne miejsce dla osób, które chcą stworzyć niepowtarzalne portrety. Sesja zdjęciowa w Galerii Neonów to propozycja dla osób, które pragną czegoś wyjątkowego i oryginalnego. W tym artykule opowiemy o tym, dlaczego warto zrobić sesję portretową w Galerii Neonów.

sesja zdjęciowa w Galerii Neonów Wrocław - Wrocławskie Neony, Galeria Neon Side, portret, sesja portretowa

Dlaczego warto wybrać sesję zdjęciową w Galerii Neonów?

Atmosfera Galerii Neonów

Galeria Neonów to miejsce, które zachwyca swoim klimatem. Wieczorami, gdy zapalają się neonowe światła, to podwórko staje się wyjątkowe. To idealne miejsce dla osób, które szukają niepowtarzalnej scenerii do wykonania sesji zdjęciowej. Dzięki temu, że w tle znajdują się neonowe światła, tworzą się niezwykłe efekty na zdjęciach portretowych.

Lokalizacja – sesja zdjęciowa w Galerii Neonów

Galeria Neonów znajduje się w centrum Wrocławia, przy ul. Ruskiej 46, dzięki czemu jest łatwo dostępna dla każdego. To idealne miejsce dla osób, które chcą zrobić sesję zdjęciową w niebanalnej scenerii. Jego inna nazwa to Galeria Neon Side, zwana również Wrocławskimi Neonami.

sesja zdjęciowa w Galerii Neonów Wrocław - Wrocławskie Neony, Galeria Neon Side, portret, sesja portretowa

Oryginalne zdjęcia

Galeria Neonów to miejsce, w którym można zrobić naprawdę oryginalne zdjęcia. Neony, które oświetlają budynki, nadają fotografiom charakteru i wyjątkowości, dzięki czemu będą się wyróżniać spośród innych zdjęć.

sesja zdjęciowa w Galerii Neonów Wrocław - Wrocławskie Neony, Galeria Neon Side, portret, sesja portretowa

Kiedy zrobić sesję w Galerii Neonów?

Miejsce to przyciąga uwagę turystów i mieszkańców miasta, dlatego zdjęcia portretowe najlepiej wykonać kiedy nie jest jeszcze zbyt ciepło. Jesień i wczesna wiosna, oraz pochmurne dni po deszczu to większa szansa, na to, że w Galerii Neonów będzie mało ludzi.

Latem, ciepłymi wieczorami podwórko tętni życiem i trudno jest o wykonanie zdjęć bez osób postronnych w tle. Ponieważ chodzi nam o neony, to zdjęcia należy wykonać po zmroku. Najlepszy efekt uzyskamy pół godziny po zachodzie słońca podczas tzw. niebieskiej godziny (z ang. blue hour).

sesja zdjęciowa w Galerii Neonów Wrocław - Wrocławskie Neony, Galeria Neon Side, portret, sesja portretowa

 

 Jak się przygotować do sesji zdjęciowej w Galerii Neonów?

Przygotowanie się do sesji zdjęciowej w Galerii Neonów jest bardzo proste. Przede wszystkim należy wybrać odpowiedni strój, który będzie pasował do klimatu miejsca. W przypadku Galerii Neonów, warto postawić na odważne i kolorowe stroje, które będą się komponować z oświetloną neonami scenerią. W przypadku pań warto również pomyśleć o makijażu, który powinien być mocniejszy niż zwykle, aby lepiej wyeksponować Twoją urodę na zdjęciach.

Sesja zdjęciowa w Galerii Neonów to niezapomniane doświadczenie, które warto przeżyć. Niepowtarzalna atmosfera, oryginalne zdjęcia, profesjonalny fotograf oraz wyjątkowe wspomnienia to tylko niektóre z argumentów przemawiających za wyborem tego miejsca. Jeśli szukasz nietuzinkowego miejsca na sesję zdjęciową, to Galeria Neonów we Wrocławiu z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

 

Fotograf Michał Lis - Wrocław

Cześć! Mam na imię Michał i od lat z pasją podchodzę do wykonywania zdjęć! Zawsze daję z siebie 110% Dlaczego? Było by mi wstyd podpisywać się pod słabymi zdjęciami!

Jeśli przydałyby Ci się profesjonalne zdjęcia, w nieszablonowym miejscu – to świetnie trafiłeś!

Obejrzyj zdjęcia, zapoznaj się z ofertą i napisz lub zadzwoń do mnie!

Wspólnie stworzymy wyjątkową sesje!

Sprawdź opinie na mój temat w Google!

Polecam wszystkim współpracę z Michałem Lisem. Jest on bardzo zaangażowany. Świetnie kadruje. Czuje światło. Ma też rzetelne, „rzemieślnicze” podejście. Najważniejszym jednak atutem Michała jest wyczucie „naturalności” podczas portretowania. Widziałem to w zdjęciach z jego galerii. Widzę to na moich portretach. Dodam że mam wykształcenie plastyczne.

Jakub

Sesja wizerunkowa na luzie, szybko złapaliśmy kontakt. Michał poprowadził sesje wzorowo, polecam i pewnie jeszcze wrócę na wiosnę.

Paweł

Robiłem u Pana Michała męską sesję fotograficzną. Bardzo profesjonalne podejście ale również dużo śmiechu i dobrej zabawy podczas sesji. Jestem bardzo zadowolony ze zdjęć i obróbki, bardzo polecam!

Zen Zenny

Polecam każdemu, pełen profesjonalizm !
„Luźna” atmosfera oraz pomoc w pozowaniu naprawdę mega. 10/10

Tomasz

ALBO NAPISZ DO MNIE!

    *kiedy orientacyjnie chcesz wykonać sesję