Sala weselna Pałac Ksawerów to przepiękna budowla, a jego wnętrze urzeka klasyczną bielą, kremowymi dodatkami i stylowymi zdobieniami. Zapraszam do obejrzenia zdjęć wnętrza sali balowej przygotowanej do wesela z okrągłymi stołami.

 

Miłośnicy klasycznych eleganckich wnętrz nawiązujących do historii i tradycji będą w niebo wzięci, bal w pałacu to przecież marzenie z dzieciństwa wielu dziewczynek. Przez jedną noc mogą poczuć się jak księżniczki. 😉

Już od wejścia moją uwagę przykuły przepiękne żyrandole i kinkiety, które po zmroku świecą stonowanym światłem, tworząc przytulny i ciepły klimat.

Pałac Ksawerów, sala weselna , fotografia wnętrz, zdjęcia wnętrz, dom weselny, sala bankietowa, sala na wesele, zdjęcia sali weselnej, Ksawerów, Pabianice, Łódź, fotografia wnętrz, fotografia reklamowa, zdjęcia do folderu reklamowego, wnętrza pałacu ksawerów Pałac Ksawerów, sala weselna , fotografia wnętrz, zdjęcia wnętrz, dom weselny, sala bankietowa, sala na wesele, zdjęcia sali weselnej, Ksawerów, Pabianice, Łódź, fotografia wnętrz, fotografia reklamowa, zdjęcia do folderu reklamowego, wnętrza pałacu ksawerów Pałac Ksawerów, sala weselna , fotografia wnętrz, zdjęcia wnętrz, dom weselny, sala bankietowa, sala na wesele, zdjęcia sali weselnej, Ksawerów, Pabianice, Łódź, fotografia wnętrz, fotografia reklamowa, zdjęcia do folderu reklamowego, wnętrza pałacu ksawerów Pałac Ksawerów, sala weselna , fotografia wnętrz, zdjęcia wnętrz, dom weselny, sala bankietowa, sala na wesele, zdjęcia sali weselnej, Ksawerów, Pabianice, Łódź, fotografia wnętrz, fotografia reklamowa, zdjęcia do folderu reklamowego, wnętrza pałacu ksawerów

Sala weselna – stylowy herbaciany żyrandol

Jeszcze ciekawiej prezentuje się żyrandol w przylegającym do sali balowej pomieszczeniu. Szczerze powiedziawszy, jeszcze nie widziałem takiego efektownego pomysłu na żyrandol. Właśnie takie smaczki sprawiają, że sala balowa w Pałacu Ksawerów ma niepowtarzalny klimat.

Pałac Ksawerów, sala weselna , fotografia wnętrz, zdjęcia wnętrz, dom weselny, sala bankietowa, sala na wesele, zdjęcia sali weselnej, Ksawerów, Pabianice, Łódź, fotografia wnętrz, fotografia reklamowa, zdjęcia do folderu reklamowego, wnętrza pałacu ksawerów Pałac Ksawerów, sala weselna , fotografia wnętrz, zdjęcia wnętrz, dom weselny, sala bankietowa, sala na wesele, zdjęcia sali weselnej, Ksawerów, Pabianice, Łódź, fotografia wnętrz, fotografia reklamowa, zdjęcia do folderu reklamowego, wnętrza pałacu ksawerów Pałac Ksawerów, sala weselna , fotografia wnętrz, zdjęcia wnętrz, dom weselny, sala bankietowa, sala na wesele, zdjęcia sali weselnej, Ksawerów, Pabianice, Łódź, fotografia wnętrz, fotografia reklamowa, zdjęcia do folderu reklamowego, wnętrza pałacu ksawerów

Gdy zachodzi słońce i zapada zmrok, we wnętrzach pałacu Ksawerów zapalają się światła. Stonowana biel ustępuje cieplejszym barwom, wspomniane wcześniej oświetlenie jest delikatne i dodaje uroku wnętrzom pałacu.

 

A tak prezentuje się, żyrandol po zmroku w pełnej krasie.

 

Sala z lustrami jest łącznikiem z miejscem, które z angielskiego nazwał bym lounge area – pozwala odetchnąć w przerwie między tańcami. Znajduje się  ono w pewnej odległości od parkietu, na którym bawią się goście więc muzyka nie zakłóci tutaj rozmów.

 

Tutaj klasyka spotyka się z nowoczesnością, ale myślę, że wygodne kanapy i pufy świetnie wpisują się w resztę wnętrza, które wita gości wszechobecną bielą.

Pałac Ksawerów – sala weselna zimową porą – wieczorna iluminacja

Na koniec przedstawiam zdjęcia pałacu z zewnątrz. Choć zima w tym roku nie obfitowała w śnieg, to tutaj udało się uchwycić Pałac Ksawerów w zimowej szacie. Przy okazji prezentują one podświetlenie pałacu, które można sobie zamówić jako opcję, szczególnie jeśli wesele odbywa się w jesiennych lub zimowych miesiącach, kiedy szybko zapada zmrok. Przybywający na wesele goście witani są w ciekawy i zaskakujący sposób.

Pałac Ksawerów, sala weselna , fotografia wnętrz, zdjęcia wnętrz, dom weselny, sala bankietowa, sala na wesele, zdjęcia sali weselnej, Ksawerów, Pabianice, Łódź, fotografia wnętrz, fotografia reklamowa, zdjęcia do folderu reklamowego, wnętrza pałacu ksawerów Pałac Ksawerów, sala weselna , fotografia wnętrz, zdjęcia wnętrz, dom weselny, sala bankietowa, sala na wesele, zdjęcia sali weselnej, Ksawerów, Pabianice, Łódź, fotografia wnętrz, fotografia reklamowa, zdjęcia do folderu reklamowego, wnętrza pałacu ksawerów
A jeśli jeszcze nie wybraliście fotografa na swój ślub, zapraszam!