Fotografia Rodzinna Wrocław: Dlaczego warto umówić się z fotografem rodzinnym na sesję?

Jeśli zastanawiasz się czy sesja rodzinna, jest dla Ciebie, pozwól, że przedstawię 10 argumentów za tym, że warto wziąć udział w takiej sesji.

 1. Fotografia Rodzinna Wrocław – Uwiecznienie wspólnie spędzonych chwil.

  Sesja rodzinna pozwala na zachowanie wspólnie spędzonych chwil i emocji na zawsze. To doskonała okazja do utrwalenia uścisków, uśmiechów i wzruszających momentów spędzonych razem. Wyobraźcie sobie, że spędzacie wspólne popołudnie, z tą różnicą, że towarzyszy Wam fotograf, który nie tylko dokumentuje, to co się dzieje, ale za sprawą swoich pomysłów, daje Wam pretekst to szczerych i radosnych interakcji. Dzięki temu zdjęcia są naturalne i nie trzeba zastanawiać się nad pozowaniem!
  Fotografia Rodzinna Wrocław - Park Grabiszyński - sesja rodzinna

 2. Fotografia Rodzinna Wrocław – Rodzinna Tradycja:

  Regularne sesje rodzinne mogą stać się piękną tradycją, która przetrwa pokolenia. To sposób na dokumentowanie rozwoju rodziny i śledzenie zmian na przestrzeni lat. Chyba nie muszę nikogo przekonywać, że dzieci rosną zbyt szybko! Dopiero co przyszły na świat wywracając nasze życie do góry nogami, by już za chwilę wyfrunąć z rodzinnego gniazda. Choć po drodze zdarza się mnóstwo frustracji, to z perspektywy czasu wszyscy zatęsknimy za wspólnie spędzonym czasem.

  Fotografia Rodzinna Wrocław - Park Grabiszyński - sesja rodzinna

 3. Fotografia Rodzinna Wrocław – Prezent Dla Przyszłych Pokoleń:

  Zdjęcia rodzinne są nie tylko dla nas, ale także dla przyszłych pokoleń. Przekazanie pięknych fotografii dzieciom i wnukom to dar, który przekracza czas. Dlatego tak ważne jest aby rodziców nie zabrakło na zdjęciach!

  Fotografia Rodzinna Wrocław - Park Grabiszyński - sesja rodzinna

 4. Fotografia Rodzinna Wrocław – Radość Wspólnego Spędzania Czasu:

  Sesja rodzinna to nie tylko okazja do robienia zdjęć, ale również czas spędzony razem, pełen zabawy i uśmiechów. To szansa na stworzenie wspólnych, radosnych wspomnień.

  Fotografia Rodzinna Wrocław - Park Grabiszyński - sesja rodzinna

 5. Fotografia Rodzinna Wrocław – Stworzenie Rodzinnej Galerii:

  Sesje rodzinne dostarczają zdjęć, które mogą być wykorzystane do stworzenia rodzinnej galerii w domu. To wspaniały sposób na ozdobienie przestrzeni i dodanie jej osobistego charakteru.

 6. Fotografia Rodzinna Wrocław – Upamiętnienie Ważnych Okazji:

  Sesje rodzinne doskonale sprawdzają się w okolicznościach takich jak rocznice, urodziny czy święta. To szansa na uwiecznienie szczególnych chwil i celebrację ważnych wydarzeń. Ja zdecydowanie polecam jednak nie czekać na specjalne okazje i robić spontaniczne sesje rodzinne!

  Fotografia Rodzinna Wrocław - Park Grabiszyński - sesja rodzinna

 7. Fotografia Rodzinna Wrocław – Doskonały Pomysł na Prezent:

  Zdjęcia rodzinne mogą być wspaniałym prezentem dla bliskich. Otrzymując profesjonalne fotografie, osoby obdarowane docenią nie tylko sam prezent, ale i wartość wspólnie spędzonego czasu. Taki voucher na sesję rodzinną lub wyjątkowa karta podarunkowa to świetna alternatywa dla kupowania rzeczy. Zamiast kolejnych bibelotów podaruj swoim bliskim wspólną pamiątkę i wyjątkowe wspomnienia.

  Fotografia Rodzinna Wrocław - Park Grabiszyński - sesja rodzinna

 8. Kreowanie Wspomnień Dzieciństwa:

  Dzieci uwielbiają oglądać zdjęcia z czasów dzieciństwa. Sesje rodzinne dostarczają im pięknych wspomnień, które będą chciały oglądać i dzielić się nimi z przyjaciółmi w przyszłości.

  Fotografia Rodzinna Wrocław - Park Grabiszyński - sesja rodzinna

Fotografia rodzinna Wrocław – sesje plenerowe Wrocław

Szczegóły oferty - cena - sesja rodzinna Wrocław cennik

2h FOTOGRAFOWANIA w plenerze

Być może uda nam się skończyć sesję szybciej. Wszystko zależy od humorów dzieci.

podczas sesji powstaje więcej zdjęć

Zdjęcia do obróbki wybieracie za pośrednictwem galerii internetowej

10 gotowych zdjęć

Zdjęcia poddane autorskiej obróbce otrzymacie w formie linku do pobrania plików JPG w pełnej rozdzielczości.

cena

Zadzwoń i zapytaj. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, co do sesji.

Galeria internetowa

Dostęp do galerii Internetowej zabezpieczonej hasłem przez 3 miesiące, to łatwy sposób by podzielić się fotografiami rodzinnymi z najbliższymi.

krótki termin realizacji

Gotowe zdjęcia rodzinne w formie cyfrowej 2 do 3 dni od terminu sesji.

Możliwość zamówienia albumu

Piękne zdjęcia rodzinne najlepiej prezentują się w albumie.

OBRAZY NA PŁÓTNIE

Możliwość zamówienia obrazów na płótnie z otrzymanych zdjęć rodzinnych.

Sprawdź co mówią o mnie osoby, które mi zaufały!

Ponad 70 pięciogwiazdkowych opinii w GOOGLE

Marek A.

Polecam. Mega atmosfera na sesji. Profesjonalnie. Można się poczuć swobodnie nawet jak to wasz pierwszy raz przed obiektywem 🙂

Kalina M.

Zdjęcia przerosły nasze oczekiwania, są przepiękne! Polecam z całego serca 🤩

Paweł M.

Profesjonalizm w każdym tego słowa znaczeniu. Każde ujęcie ,,dopieszczone`` dbałość o detale, super luźna atmosfera na sesji. Śmiało mogę polecić Michała każdemu! 😊

Ewa

Piękne i profesjonalne zdjęcia, przy tym luz, wyczucie i pomoc przy ustawieniu przed obiektywem 🙂 polecam bardzo Michała:)

Zaplanowanie sesji rodzinnej to inwestycja w wspomnienia, które przetrwają przez lata, dostarczając radości i wzruszeń każdorazowo, gdy spojrzycie na te wyjątkowe zdjęcia.

Odkryj Magię Sesji Rodzinnych: Zabawa, Uśmiechy, Wspomnienia

W mojej pracy kładę nacisk na naturalność i spontaniczność. Sesje w Parku Grabiszyńskim to nie tylko okazja do pozowania, ale przede wszystkim do wspólnej zabawy. Dzieci mogą swobodnie biegać, a my razem łapiemy te niezapomniane chwile. Zdjęcia rodzinne to nie tylko obrazy, to również emocje, które można poczuć patrząc na nie po latach.

Fotografia Rodzinna Wrocław - Park Grabiszyński - sesja rodzinna

Fotografia Rodzinna Wrocław Dla Każdego: Bez Doświadczenia w pozowaniu:

Nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia w pozowaniu.  Moją rolą jest stworzenie przestrzeni, w której każdy czuje się komfortowo.

Dlaczego Park Grabiszyński?

Zdjęcia, które oglądacie powstały w Parku Grabiszyńskim, ale piękno natury, odnajdziemy również w innych parkach na terenie Wrocławia. Kwitnące kwiaty, zacienione alejki – to wszystko stanowi doskonałe tło dla Waszych rodzinnych fotografii. Sezonowe zmiany dodają sesjom niepowtarzalnego charakteru. Zarówno wiosną, latem jaki i jesienią możemy wykonać piękne zdjęcia we wrocławskich parkach.

Porady Przed Sesją: Jak Się Przygotować?


 1. Wybierzcie ubrania z pomysłem:

  Stwórzcie spójną całość, ale unikajcie jednolitych ubrań. Różnorodność kolorów dodaje charakteru zdjęciom. Unikajcie ubrań z krzykliwymi nadrukami czy napisami, odwracają uwagę od twarzy.


 2. Zabierzcie ulubione akcesoria:

  Balony czy bańki mydlane mogą stać się ciekawym elementem sesji, nadając charakteru zdjęciom. Oczywiście wszystko z umiarem. Pamiętajcie że zbyt duża ilość akcesoriów to dodatkowy balast, który będzie trzeba nosić przez całą sesję z miejsca na miejsce.

  Zrelaksujcie się: Sesja to przede wszystkim czas spędzony razem. Relaksujcie się, śmiejcie, bawcie się – im bardziej naturalne chwile, tym piękniejsze będą zdjęcia.

Fotografia Rodzinna Wrocław - Park Grabiszyński - sesja rodzinna

Fotografia Rodzinna Wrocław – Ponad 70 Pozytywnych Opinii w Google:

Opinie są dla mnie niezwykle ważne. To one świadczą nie tylko o jakości zdjęć, ale również o atmosferze, jaką razem tworzymy podczas sesji. Ponad 70 pięciogwiazdkowych recenzji to dla mnie ogromna duma i motywacja do dalszej pracy.

Podsumowanie:

Zapraszam Was do odkrycia magii rodzinnych sesji fotograficznych. To nie tylko fotografowanie; to podróż w świat Waszych emocji, która zostanie uwieczniona na niezapomnianych zdjęciach.

Jeśli pragniecie uwiecznić swoje rodzinne historie we Wrocławiu, zapraszam do skorzystania z moich usług fotograficznych. Bo rodzinne wspomnienia zasługują na najlepsza oprawę!

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na sesję!

ZADZWOŃ!

Zapraszam do rezerwacji terminów na sesje rodzinne.

Telefon: